Jestlipak víte, čím je dnešní den 24. listopad zvláštní? Přesně tak, ode dneška za měsíc budou Vánoce. To nám to uteklo, co? Už se těšíte, nebo z toho máte osypky? Já jakožto redakční Oslíček Ijáček spíš to druhé. :-) Ale nechme ještě vánoční téma chvilku u ledu, ještě je na něj čas.

I když dnešní téma vám může připomenout, že existuje na světě člověk, na kterého byste o Vánocích určitě zapomenout neměly.

Je to vaše kamarádka. I když jí zrovna nebudete kupovat dárek, měla byste jí zavolat, poslat přání nebo jí věnovat alespoň malou chvilku ve svém uspěchaném životě.

Dnes k tomu budete mít ideální příležitost. Budeme si o nich povídat, budeme na ně vzpomínat, budeme se chlubit, možná si i trochu popláčeme nebo si postěžujeme.

Kolik jich prošlo naším životem, od školních let až po současnost?

Ať už jsou to kamarádky ze školy, kolegyně z práce, nebo kamarádky, se kterými nás spojil podobný osud. Kamarádky na život a na smrt, za které bychom daly ruku do ohně a ony za nás, ale i kamarádky zrádkyně, kvůli kterým jsme proplakaly moře slz.

Pojďte jim věnovat dnešní den. Pojďme touto cestou poděkovat těm věrným, ale i odpustit těm, kterým stále nemůžeme přijít na jméno.

Budeme se těšit na vaše příběhy, ale třeba i fotografie na známé adrese:

redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvky jako obvkle rádi odměníme

Reklama