Přeji všem dnešním čtenářkám moc krásné ráno, ať v práci, či doma a už se těším na vaše tipy oblíbeného koupání. I když dneska to na něj zrovna nevypadá.

Ale já jsem tomu ráda. To vedro bylo tak úmorné, že jsem dokonce jeden večer sebou málem sekla. Teď si pěkně dýchám chladný vzduch a lebedím si pod, tady v Praze, úplně zataženou oblohou.

Takže hurá do dnešního tématu!

1. Kam se v létě nejraději chodíte koupat?

2. Je to tam speciálně vhodné pro děti?

3. Lze si na místě koupit občerstvení?

4. Platí se vstupné?

5. Nebývá zde nával lidí?

6. Je čistá voda?

Přidat můžete i osobní názor, proč vám zrovna toto místo padlo do oka. Zda jste milovnicí pouze čistých bazénů, nebo preferujete vody chemicky neupravené. Zjistila jsem totiž, že lidí, kteří se štítí rybníků je poměrně dost!

Jedna z vás za svůj zdařilý příspěvek obdří zbrusu novou knihu Ireny Fuchsové "Když se řekne Fuchsoviny" i s věnováním autorky. Je ještě teplá, právě vytažená z tiskárny. A moc se hodí ke čtení právě na dovolené u vody.

Další dvě šikovné se můžou těšit na gel ve spray pro zvětšení objemu vlasů od Avonu a hloubkový čistič pleti i pro voděodolný make up od firmy Dermacol. Takže pište směle a hojně, ani fotkám není vstup zakázán. Známá adresa:

redakce@zena-in.cz

Reklama