Přeji krásné ráno i krásný den, milé čtenářky. Jaro je konečně tady, nastává pomalu čas výletů a sním vyvstává i otázka, jak zabavit děti při cestách... Nejen o hrách při cestování je ale dnešní téma, pojal jsem ho obecněji.

Krásné dobré ráno všem!

Pojďme se dnes bavit o bavení. Je to trochu slovní hříčka, ale její sdělení je přesné. Zajímá mě, jak bavíte své děti, milé čtenářky, respektive, jakou zábavu jim vymýšlíte?

  • Jak bavíte své děti?

Určitě se vám to již stalo, že vaše dítě vyžadovalo pozornost, ale nechtělo si hrát s obvyklými hračkami. A tak jste musela vymyslet nějakou hru, nebo jinou aktivitu, kterou jste maličké zabavila. Pište mi své zkušenosti s aktivitami pro děti, které pro ně vymýšlíte. Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu uvedenou níže. Jeden z příspěvků ocením krásným dárkem, totiž hru Scrabble - Junior. V předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo. Chcete-li mít šanci na uveřejnění, zašlete svůj mail dnes 25. března nejpozději do 15.00 hodin. Délak vašeho příspěvku, ať je rovna minimálně délce tohoto odstavce.

scrabble

Reklama