Hezké ráno alergikům i těm ostatním. Pracovní týden se přehoupl do té příjemnější poloviny a nás dnes čeká deštivý den v teplotami 5 až 10 stupňů. Nikam nechoďte, nemusíte-li a zůstaňte s námi. Dnes si budeme povídat o alergiích.

Dnes budu držet partu s alergiky. A hned dvojnásobně. O mojí alergii na chlad jste si už mohli přečíst. Připomenout si můžete ZDE. A další do sbírky je alergie na citrusové plody, pomeranče především.

Jak jste na tom vy? Alergie Může být na cokoliv, na psí chlupy, na prach, peří, pyl, na potraviny, kosmetiku, dokonce i na vodu, slunce nebo mráz. Máte i vy nějakou alergii? Budeme se jim věnovat celý dnešek!

  • Trpíte alergií vy nebo někdo z rodiny?
  • Máte alergii na pyl, zvířecí chlupy, prach, peří nebo nějakou potravinu?
  • Jak se vám s alergií žije?
  • Co děláte pro to, aby váš život zasáhla co nejméně?
  • Máte ji od dětství, nebo se u vás objevila až časem?
  • Léčíte se, nebo se alergenu jenom vyhýbáte?
  • Pokud patříte k alergikům na pyl, jak zvládáte jarní začátek sezony?

Vše o své i cizí alergii nám můžete psát už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme.

POZOR SOUTĚŽ!

Komedie Takový žertík slaví Na Jezerce šesté narozeniny a vy můžete být při tom! Dnes budeme hrát o deset lístků na hru o tom, že o rozchodech se nemá žertovat.

Je to příběh Claire a Bruna, kteří spolu žijí už dvanáct let, a jejich okolí je považuje za ideální pár. Stačí však malý nevinný žertík dvou přátel a všechno je najednou jinak. Takový žertík získal ve Francii cenu za nejlepší hru roku 2003 a s velkým ohlasem se setkal i u českých diváků.

Divadlo Na Jezerce jej uvede 21. dubna, pokud tedy nemáte na tento den ještě plány, zapojte se do soutěže a vyrazte si za kulturou. Podrobnosti očekávejte v devět.

Reklama