Dobré ráno, milé ženy-in.
Jste také v práci? A pokud ano, kolik vás tam je? Docela by mě to zajímalo, protože jak jsem už napsal v úvodním článku – tady jsme dva. V naší rozlehlé redakci je to téměř strašidelné, ale přinesl jsem si čajové nádobíčko, tak si v klidu budeme popíjet zelený čaj a přitom vám budeme dělat společnost.

Stalo se vám někdy něco podivného na nějaký svátek v práci? Já když jsem dělal nočního recepčního v jednom hotelu, vyšel na mě Silvestr. Přišel jeden ruský host a začal, že chce děvočku. Docela jsem se vyděsil, protože tohle bylo přísně zakázané. Vzhledem k tomu, že byl poněkud opilý, otravoval s tím ale velice vehementně.

Nakonec mě přesvědčil (to už jsem si ale připadal jako ve filmu 4 pokoje). Volal jsem poprvé v životě na escort a ptal jsem se: „Dobrý den, vy jste taková ta služba, která vozí slečny?“
„Ano, to jsme my,“ zazněl příjemný ženský hlas. Poslali ji.

Když jsem řekl, že tu bude za půl hodiny a že ji pošlu na pokoj, vyděsil se, že to ne, že v pokoji je jeho matka a sestra! A hotel byl plný. Nakonec jsem bleskově zprovoznil pokoj za recepcí, který se používal jen jako skladiště. Z postele jsem třeba vytáhl obrovskou dýni! K tomu ty dveře nebyly moc zvukotěsné, takže když doopravdy přijela, měl jsem silvestrovskou estrádu přímo u ucha. Byla to profesionálka.

Pak, když opilý Rus utekl, se jí někde zdržel odvoz, a tak jsem si s ní asi půl hodiny povídal. Můj jediný zážitek s prostitutkou. A zadarmo. Celé to bylo podivné.

A co vy? Máte také nějaký divný příběh?
Napište mi ho na adresu redakce@zena-in.cz
Určitě se nám podaří přežít i ten dnešek!

Reklama