Přeji pěkné ráno, milé ženy-in :).

Jak tak koukám z okna, počasí nám v poslední době předvádí zajímavé proměny. V zimě kvetou kytky, jaro je horké, že se pomalu ani dýchat nedá, a léto naopak chladné a mokré. No, aspoň že dneska neprší :).

Jak jsem tak včera večer uvažovala o tom, co mi asi napíšete k dnešnímu tématu, zdál se mi v noci úžasný sen... Stála jsem na vysoké skále - a svět kolem mě se měnil. Na chvíli jsem si půjčila oči kroužícího orla a pozorovala ženoucí se stáda zvěře a plující delfíny, Čingischánovy jezdce, vysoké koruny buků prozářených sluncem... Pod těmi jsem pak ležela, když jim zezlátlo listí a zasypalo mě a nakonec mě přikryl sníh... Na jaře skrze mne vyrašily konvalinky - tak divně to šimralo - a já byla ve světlém březovém lese a očuchávalo mě losí mládě... Těch obrazů byla spousta a bylo to nádherné - vůbec se mi nechtělo vstávat :))).

Tak doufám, že svými příspěvky překonáte i mé sny ;).

Co Vy na to? Jste spíš proměnlivé, nebo stálé? Měníte se? Jak? Je to tak nějak přirozené, nebo si prostě občas řeknete „je čas na změnu"? Změnila jste se někdy nějak radikálně? Ostříhala jste si dlouhé vlasy do hola, začala nosit jiné oblečení...? Změnil Vás nějaký zásadní zážitek? Chcete na sobě něco změnit? Pracujete na tom, nebo nevíte jak? Změnil se někdy zásadně někdo, koho jste znala? Víte proč?

Napište mi o svých proměnách na redakce@zena-in.cz! Na nejlepší příspěvek tady čeká cena :).

Reklama