Dobré ráno Vám přeji, milé ženy-in.

Jakpak se Vám dnes vstávalo? Mně krušně - noci se dlouží a já hrozně nerada vstávám do tmy. Ale zítra je svátek, tak si snad trochu pospím :)

Na dnešní povídání tady na Vás budeme dva - já musím za chvíli utéct na jednu zajímavou tiskovou konferenci (těšte se na reportáž, třeba zas narazím na nějaké citlivé téma :) - účastnit se mají i některé hudební skupiny a prý dokonce budou hrát fotbálek, tak uvidíme :)), takže mě na nějakou dobu vystřídá Richard. Tak na něj buďte hodné, konec konců, je to jediný chlap (tedy chlap, no, příslušník mužského pohlaví :) mezi námi redaktory, tak ať nám neuteče :).

Ale zas ho moc nerozmazlujte, on pak vždycky děsně zpychne a nedá se s ním vydržet :). A zeptejte se ho, proč brečel na prvomájovém průvodu, určitě Vám to rád povypráví :).

Čímžto se oklikou vracíme zpět k tématu. Takže, milé ženy-in, jak je to s Vámi a se státními svátky? Chodily jste na průvody? Recitovaly básně? Stály čestnou stráž u věčných ohňů? Jak jste to prožívaly? Bavilo Vás to? A co dnes? Neschází Vám prvomájové a jiné průvody? A nemyslíte, že budou o něco ochuzeny Vaše děti?

Napište nám na redakce@zena-in.cz a získejte odměnu za nejlepší příspěvek! (a když se s Richardem neshodneme na hodnocení, možná budou ceny i dvě :) ).

Reklama