Přeji Vám pěkné pondělní ráno, milé ženy-in!

Tak jakýpak zákaz jste už dnes stihly porušit? :)

Stejně se říká, že především my ženy máme porušování zákazů v krvi už od dob pramáti Evy. Na druhou stranu, ta za to zas tak úplně nemohla - zaprvé ji do toho navezl had a zadruhé Adam byl určitě taky zvědavý, jak to jabko chutná, ale jak je dobrým zvykem chlapů, nechal to nejdřív vyzkoušet ženskou. Ale ta zvědavost, která nás často vede k porušování zákazů, ta nám asi opravdu zůstala... Mně tedy rozhodně :)

Už když mi bylo šest let, zlákal mě jeden takový zákaz - rodiče si v baru schovávali alkohol a nám, dětem, samozřejmě zakazovali se k němu byť jen přiblížit. Tak jsme se jednou s mým mladším bráškou po odchodu rodičů do bárku statečně vloupali a věci neznalí si nalili koňak do vysokých sklenek na víno. Moc nám nechutnal, ale copak jsme mohli tak cenný lup nevypít? I nejmladší sestřičce jsme trochu vnutili, i když ta ještě nebyla ovládána touhou "zachovat si tvář" a jinými konvencemi a pití, které jí nechutnalo, klidně vyplivla :) Tak jsem její skleničku také "zpracovala". Jéje, jak mně pak bylo zle :) Rodiče mě ani neseřezali, když viděli, jak už třetí hodinu zoufale zvracím... Potrestala jsem se vlastně sama.

A co Vy, milé ženy-in? Jaký zákaz jste kdy porušily? Co byste zakázaly? Co nesnášíte, když Vám někdo zakazuje? Způsobilo Vám někdy porušení zákazu trable? Podělte se s námi o Vaše zážitky a nejlepší příspěvek odměníme!

redakce@zena-in.cz

Reklama