Ta neuvěřitelná paní, co vždycky ráno u metra rozdává tiskoviny, dneska stihla každému popřát kromě obvyklého „dobrého rána" ještě i pěkné Velikonoce". Pěkné svátky, madam," řekla mi a já se z toho nemůžu vzpamatovat ještě teď, i když je to už přes půl hodiny. Madam. Tak mě naposled oslovoval před mnoha lety jistý plastický chirurg. Ne jako pacientku, probůh, dělala jsem s ním rozhovor. Asi byl ze své klientely na dámy zvyklý.

Nad Prahou je lehce pošmourno a já mám stejně pošmourné a temné tušení, že dneska ta editace nebude žádná výhra. Velký pátek před velkými svátky, ještě k tomu prázdniny... spousta osvědčených psavců" už určitě dala práci i počítači vale a vyrazila z města ven (dřív, než se provoz na silnicích zahustí). Přesto tiše doufám, že to tady nebude tak úplně one woman show a že mi aspoň někdo pošle nějaký ten příspěvek. :-)))

Pište, mám tady pro vás spoustu dobrot, hlavně čokolády! Čokoládová vajíčka s lentilkami, s kokosovou náplní, Haribo... hmmm, na to, že jsem ještě nesnídala, je to docela pokušení. Do pondělka je doručit asi nestihneme, ale mlsat se dá vždycky.

 

Reklama