Ať už městské či venkovské, pro mě jste všechny in a věřím, že si na dnešní téma zajímavě poklábosíme. Pojďte si nevzájem porovnat klady a zápory bydlení ve městech a na vesnicích. Patříte mezi městské typy a myslíte si, že byste se na venkově ukousala nudou? Třeba budete překvapená, jak se dokážou lidé na vesnicích dobře bavit a vzájemně si pomáhat. A vy, zapřísáhlé milovnice venkova, zase připusťe, že život ve městě není jen smog, zmatek, spěch a dopravní zácpy.

Děkuji první čtenářce, která nám poslala svůj příspěvek na dnešní téma, a doufám, že ji budete v hojném počtu následovat.

vesnička má

Vážená redakce a čtenářky Ženy-in, velice mne zaujalo Vaše dnešní hodně diskutabilní téma o životě na vesnici nebo ve městě. Já sama pocházím z vesnice, nikdy mne to do města příliš nelákalo. Tedy, možná protože jsem to do něj nikdy neměla daleko, takže stačilo sednout na vlak a mohla jsem si jako puberťačka užívat diskoték, i když mne potom čekalo krušné čekání na první ranní vlak, neboť na taxi nebylo a dřívější spoj než v šest ráno prostě nejel. Teď jsem na tom trochu lépe, mám vlastní „popelnici“, takže stačí nasednout a jedeme. Vždycky se ale budu ráda vracet sem domů na vesnici, kde mám svůj kousek přírody, zahrádku, domek a svého koně, který, ač to někteří nechápou, je mým domácím mazlíčkem. A asi těžko bych si ho mohla dovolit, kdybych bydlela ve městě. Na fotečce domek v popředí je moje království. :)

Čtenářka Jitka

Milá Jitko,

to jste můj člověk. Já bych kvůli koním také nejraději prchla na venkov. Ale bohužel, budu si muset ještě chvilku počkat. Ve městě mám práci, bez níž bych si toho koníka, co mám ustájeného na vsi, nemohla držet.

A co vy, milé ženy-in?Jak jste na tom? Kde žijete? Ve městě, nebo na vesnici? Jste spokojené? Co vás na vašem bydlišti baví a co štve? Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama