Jak je právě teď v Moskvě? To ví naše čtenářka Inka, která nám dnes poslala pár fotek z míst, kde až do prosince tohoto roku bude trávit své pracovní dny. Pojďme se za ní vypravit!

„Zdravím čtenářky z Moskvy!“ napsala nám dnes ráno Inka, mladá dáma, která v Moskvě tráví veškerý svůj čas, odjela tam totiž za prací. „Máme tady celkem zimu, něco okolo 10°C, ochladilo se, ale o víkend by mělo být mnohem tepleji. Stejně jako u nás v Česku, tak se moc těším a posílám vám pár fotek, jak probíhal až doposud můj den.“

 V Moskvě bydlím v jedné z nejdražších čtvrtí na Rublevském shosse (Рублевское шоссе) a toto je můj pohled z okna, když ráno vstanu.

fff

Než jsem dnes došla do práce, zastavila jsem se na tržišti vedle stanice metra Krylatskoe (Крылатское). Nakoupím si čerstvé ovoce a zeleninu do práce, abych si k obědu mohla udělat salát.

vvv

Když konečně dorazím ke kancelářím a doma si nestihnu dát kávu, navštívím místní Starbucksu, kam chodí i většina mých ruských kolegů.

fff

Nakonec se kochám pohledem z kanceláře na zamlženou Moskvu a jdu dělat něco zodpovědnějšího, tak mě omluvte. Přeji krásný den do Česka!

ccc

My Inko přejeme krásný den Tobě a děkujeme za report…

Reklama