Dobré ráno přeji, milé ženy-in :).

Tak co, potkala jste dnes už nějakého pěkného chlapa, který by Vám při dnešním umolousaném dni spravil náladu? Nebo máte dokonce nějakého doma? Já na jednoho sympatického narazila při běhání - potkávám ho skoro každé ráno na stejné štrece, vždycky se pozdravíme, mineme se a běžíme dál - být to červená knihovna, určitě to skončí nějakým milostným románkem :).

A kdybych chtěla šplhat, můžu říct, že v redakci jsem narazila na Richarda, jenže ten není můj typ :). Obzvláště v kožených kalhotách není můj typ, ale ty naštěstí dneska nemá - asi by se mu v nich leccos zapařilo :). Kožené kalhoty se mi vůbec na většině chlapů moc nelíbí - i když existují výjimky potvrzující pravidlo.

A jak to máte Vy, ženy-in? Jací muži se Vám líbí? A kdy Vám připadají nejkrásnější? „Letíte" na nějaký konkrétní typ mužů? Nebo záleží na situaci? Narazila jste někdy na muže, z kterého se Vám doslova podlomila kolena? V jaké situaci jste se zamilovala do svého partnera? Jsou pro Vás u mužů důležité třeba vůně? Máte ráda pach čerstvého potu?

Napište mi své zážitky a názory na redakce@zena-in.cz - nejlepší příspěvek odměním pánskou kosmetikou kterou můžete věnovat nějakému muži ;).

Reklama