V příspěvku čtenářky s nickem Renicek se můžete zasmát nad dobře míněnou radou její malé dcerky panu stěhováčkovi. Bezprostřednost dětí je opravdu kouzelná.

Také čtenářka Renicek má bordelkoutek - je to místnost pod střechou. Více už v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...


Máme úžasný, totálně nepřehledný a u celé rodiny oblíbený „bordelkoutek“. Maličkou komůrku pod střechou se skoseným stropem. Je tam prostě všechno. Malé obleční po dětech a bohužel i po mě. Nevhodné dárky k vánocům tam nalézají své útočiště. Polámané a nefunkční hračky ( co kdyby se ještě někdy hodily), lyže, sáňky, výrobky dětí z mateřské školky, popsané sešity... prostě kde co. Cokoliv, co se nám nechce vyhodit a co nemá místo jinde v bytě. Když se někdy řeší, kam umístit tu kterou věc, velice často zazní věta „ strč to do kumbálu“. Tahle věta je u nás ke slyšení už hodně dlouho a poměrně často. Asi před třemi léty jsme si koupili velké křeslo. Takové to pohodlné s podnožkou. Přijel pan stěhovák, z chodby domu přenesl křeslo do předsíně a volal na mě „kam Vám mám to křeslo dát?“ Z dětského pokoje se ozvala rada mé dcery „strč to třeba do kumbálu.“ Rychle jsem pánovi vysvětlila, že do kumbálu ne, že obývák bude lepší, ale díky naší bordelkomůrce se máme dokonce i čemu zasmát. Díky za ní.

Renicek

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 17. ledna 2011: Domácí bordelkoutek

  • Máte doma bordelkoutek?
  • Jak řešíte neskladný nepořádek?

Tentokrát si budeme povídat o uklízení, respektive o neuklízení. Zajímá mě, za jaké místo se doma stydíte - tedy zda-li máte doma nějaký bordelkoutek. Pokud budete chtít a mít odvahu, můžete ho nejen popsat, ale i vyfotit. Pokud ale budete posílat potku, prosím jen o jeden snímek! Pokud chcete získat krásný dárek, totiž krásný balíček Pur, ve kterém mimo jiné najdete i přípravek Pur 3xACTION se skvělou dezinfekční a odmašťovací silou, zasílejte své příspěvky k tomuto tématu nejpozději 17. 1. 2011 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu.

pur