Pokud se aktivně pohybujete – cvičíte, jezdíte na kole, běháte, chodíte do posilovny či na aerobik, jistě řešíte, jaké si vzít pod triko a kalhoty spodní prádlo. Velmi důležitá je dobrá podprsenka, která dobře sedí, neomezuje vás a přitom odvádí pot. Pojďte se s námi nejen seznámit s novou podprsenkou, ale také ji otestovat!

 

Určitě také patříte mezi ty, které podprsenku při sportu řeší. Také nemáte rády pocit, kdy se prsy při pohybu hýbají a tento pohyb vám překáží. Některé podprsenky prsy hodně „splácávají“, některé jsou naopak volné a prsy dostatečně nedrží.

 

Jak jste na tom vy?

 

Řada sportujících žen, a nejen při běhání, se shoduje v tom, že největší problém, co se týče výběru vhodného oblečení na sport, pro ně představuje nákup a výběr dobré podprsenky. Prsa jsou při sportu často zatěžována skákavými pohyby, což není úplně příjemné zejména pro ženy s většími prsy nebo pro matky po mateřské.

 

Podle čeho si vybíráte?

Stávající nabídka podprsenek v obchodech není přitom úplně ideální. Podprsenky z takzvaných funkčních materiálů (moira) dokáží sice docela dobře odvádět pot, ale nejsou pevné, časem se vytahají a nedokáží podržet prsa tak, jak by si ženy představovaly.

Sportovkyním s menšími prsy postačí, ženám s větším poprsím nebo při intenzivnějším pohybu už většinou ne. Podprsenky pro civilní používání nejsou pro sport vhodné z opačných důvodů – nejsou dostatečně pružné, takže brání intenzivnímu dýchání, a jejich schopnost odvodu potu a rychlého uschnutí také není tak dobrá, jak by u sportovních podprsenek měla být. Různé pevné části (kostice) navíc mohou při sportu nepříjemně tlačit do hrudníku.

 

Nová dobrá podprsenka

Vyjít vstříc všem ženám, které nejsou spokojeny s dosavadní nabídkou sportovních podprsenek, se rozhodl jeden z výrobců funkčního prádla a sportovního oblečení, švédská firma Craft. Craft přichází na trh s novými podprsenkami řady Pro Cool v provedení Extreme, Basic a Classic.

 

Do strany ano, nahoru ne

Hlavní předností těchto podprsenek je použití nově vyvinutého materiálu Pro Cool 2D, který je v horizontálním směru pružný, takže nijak neomezuje dýchání a práci svalů, a ve směru nahoru a dolů je ale pevný, takže se podprsenka při sportu nijak nevytahuje a minimalizuje nežádoucí pohyby prsou.

 

Materiál

Materiál Pro Cool 2D je vyrobený z kombinace CoolMaxu a Lycry, díky tomu by měly podprsenky velmi dobře odvádět pot vznikající při sportu a rychle schnout. Jednotlivé modely podprsenek se liší mírou použití prodyšnějších panelů a variabilitou při nastavení ramínek nebo objemu hrudníku. V nabídce jsou podprsenky v bílé a černé barvě, velikostech XS (70) až XL (90) a za cenu od 890 do 990 Kč.

 

Chcete je vyzkoušet?

O tom, jestli nové podprsenky Craft splňují vše, co od nich ženy při sportu očekávají, se nyní můžete přesvědčit jako čtenářky Žena-in samy na sobě.

Pět z vás má nyní možnost získat podprsenku podle vlastního výběru a vyzkoušet ji. Jak se vám libovolný model podprsenky Pro Cool osvědčil, vaše hodnocení pak zpracujeme do dalšího článku. Budeme rádi, když se svými zkušenostmi svěříte zde na stránkách našeho serveru ostatním čtenářkám.

 

Zúčastněte se soutěže a těšte se, že vybereme zrovna vás.

Jaké jsou podmínky pro účast v testování?

·         Správná odpověď na soutěžní otázku, soutěž najdete ZDE:

·         Všechny zájemkyně by měly mít aktivní zájem na tom, vyzkoušet dodané podprsenky v různých podmínkách (cvičení, spinning, aerobic, běh, jízda na kole….).

·         Po skončení testování dodat v textové formě stručné poznatky z používání podprsenek, které budou zveřejněny na serveru s možností dále reagovat na případné dotazy či jiné názory.

Vybrané čtenářky si osobně v redakci Žena-in vyberou a vyzkouší podprsenku, o kterou budou mít zájem. Tu, která jim nejlépe sedne a bude se jim líbit, získají k otestování.

Více o nových podprsenkách Craft na stránkách www.craft.cz nebo na stránce http://www.vavrys.cz/procool_bra/

Reklama