Big Shock vyslyšel své zákazníky a přichází se zcela novým nápojem určeným pro sportovce a aktivní lidi, jako jsi právě ty! BIG SHOCK! SPORTY JE TU!!!

mEnergetické nápoje Big Shock! není nutné dlouze představovat, protože patří již řadu let mezi nejoblíbenější v České republice.  Znáte to - únava z práce, dlouhé cesty autem, party, kterou si nemůžete nechat ujít nebo sport. Pro všechny tyto momenty je tu Big Shock!, pořádná porce energie ukrytá v jednom jediném nápoji.

Jak je u Big Shock! zvykem, přichází opět s něčím velkým, přesněji řečeno doslova s bombou - BIG SHOCK! SPORTY. Po energetických nápojích, hroznovém cukru a energy tyčinkách je tu převratná novinka pro nás všechny, kteří si umíme svého života užít plnými doušky. Naše lyže díky ní dostanou přímo raketové motory, brusle vytrvalost a eleganci mistrů a obtížné triky na prknech zvládnete s nečekanou energií.  

Čím je BIG SHOCK! SPORTY tak výjimečný?

Oproti běžným energetickým nápojům je BIG Shock! Sporty mnohem zdravější! Obsahuje totiž snížené množství kofeinu a taurinu. Díky tomu se v organismu lépe daří udržet rovnováhu vnitřního prostředí při intenzivní sportovní aktivitě.

Velmi důležitou látkou ve složení je hořčík, který se podílí na obnově energie. Hořčík navíc pomáhá předcházet křečím a proto je vhodný i během sportovního výkonu. Složení Big Shock! Sporty doplňuje extrakt ženšenu a guarany, pomáhající přírodní cestou zvyšovat výdrž a snižovat únavu.

Chutná skvěle!

Při vývoji příchutě vycházel Big Shock! Sporty z osvědčených a oblíbených ovocných variant.

Díky výraznému podílu ovocné složky je finální příchuť citron-grep vynikající a zároveň velmi osvěžující přesně tak, jak si všichni přejeme.

Pro koho je určen?

Ať už budete pokoušet o velký nebo malý výkon v kterémkoli sportovním odvětví, neměli byste zapomenout na doplnění energie. Big Shock! Sporty je určen pro všechny, kteří chtějí nabudit nebo se zbavit pocitu únavy po skvěle stráveném dni! Nyní jinak a zdravěji!!

Hledáte energii pro své sportovní aktivity? Big Shock! SPORTY povzbudí a dodá energii přírodní cestou. Společně k vyšším výkonům!

,

Obsah jednoho balení (500ml) Big Shock! SPORTY

Kofein – 120 mg

Taurin – 150mg

Hořčík – 94 mg – 25%doporučené denní dávky

Niacin – 16 mg

Kyselina pantotenová – 6 mg

Vitamín B6, Vitamín B12

Extrakt ženšenu a guarany

Balení jednoho nápoje (500ml) odpovídá obsahem kofeinu 1,5 šálku přefiltrované kávy.

Reklama