5c88deefb09b7obrazek.png

Irina Shayk je světovou topmodelkou s ruskými kořeny. Svou netradiční krásou popletla hlavu nejednomu muži, její srdce však patří americkému fešákovi Bradleymu Cooperovi. Irina se kromě výstavního těla, líbivé tvářičky, pyšnila také nádhernou lesknoucí se kšticí. Na nedávném předávání Oscarů předvedla novou image. Dlouhé vlasy zkrátila do sofistikovaného hladkého mikáda. Ze sexy dračice se rázem proměnila v elegantní dámu.

5c88e2121b52eobrazek.png

Italská supermodelka, sexsymbol 90. let - Monica Bellucci, měla překrásné dlouhé vlasy v barvě havraního peří, po kterých toužila nejedna žena. S postupem času svou hřívu pomalu zkracovala. Nyní nosí delší mikádo rovného střihu. Podle nálady mění jeho vzhled. Jednou jej má rovné, jindy se ukáže ve společnosti s dívčími vlnami. Těžko říci, co Monice sluší více...

5c88e23fdcad4obrazek.png

Radikální změnou prošla americká herečka Scarlett Johansson. Ukázkové blonďaté kadeře nechala proměnit v krátký, ryze chlapecký účes. Zásadní změna vizáže udělala z roztomilé slečny sebevědomou dámu. Je pravdou, že Scarlett účesem neztratila smyslný vzhled, ale o pár let zestárla. Momentálně nechává atraktivní blondýnka vlasy dorůstat, uvidíme, s jakou vlasovou kreací se zanedlouho pochlubí.

5c88e6e5a77ddobrazek.pngFoto: Profimedia.cz

I v našich končinách nalezneme odvážné ženy, které se nebojí výrazných vlasových změn. Jednou z nich je sympatická zpěvačka Bára Poláková. Stejně jako Scarlett Johansson si také Bára nechala na hlavě vytvořit chlapecký sestřih. O tom, že i krátké vlasy jsou variabilní, svědčí Bářiny vlasové kreace. Můžete ji spatřit s rošťáckým rozcuchem, elegantním „ulíznutím“, atd.

Nenechte si ujít:

Reklama