Objevit některé z těchto obchůdků se na konci července vydaly Zuzana Stráská a Renata Langmannová. Ačkoliv ani jedna z modelek nepohrdne kousky od osvědčených módních značek, vyrazí spolu obě dámy čas od času na průzkum novinek mimo hlavní proud.

DSC-8289.jpg

„Miluji kabelky, na ty si potrpím. Je to pro mě designérský umělecký kousek. Poslední dobou to mám tak i u bot. Preferuji kvalitu nad kvantitou, proto jich ve svém botníku nemám mnoho. Čím dál více se snažím držet hesla, že méně je více,“ říká topmodelka Zuzana Stráská a doplňuje: „Na Westfieldu mě baví, že kromě svých oblíbených značek můžu zabrouzdat i do menších a pro mě nových obchodů. Zrovna nedávno jsme tak vyrazily na holčičí nákupy s kamarádkou Renčou a objevily jsme hezké kousky například u značek Kazar či Tezyo.“

Jinde byste je hledali stěží

Značka kožené obuvi, doplňků a parfémů Kazar otevřela dveře své první evropské prodejny teprve v roce 2016. Originální, vkusné a často také avantgardní kousky nabízí mimo Westfield Chodov už jen v jedné další prodejně v republice.

Podobně laděný sortiment se zaměřením na širší cílovou skupinu od dětí přes teenagery až po rodiče nabízí původně rumunský koncept Tezyo. Jejich originální kolekce obuvi, kabelek, bižuterie a dalších doplňků ovšem naleznou čeští zákazníci exkluzivně jen v pražském Chodově.

5f3a4b649da0cim1.jpg

Elegantní krajky pro každou proporci

DSC-7976.jpg

Své první krajkové podprsenky na míru začala mladičká návrhářka Simone Pérèle šít ještě při studiích na pařížské konzervatoři v roce 1948. Jejím cílem bylo vytvářet spodní prádlo, které vyzdvihne krásu každého ženského těla a své majitelce dodá vnitřní sebedůvěru. Do povědomí českých žen se luxusní dámské spodní prádlo s živoucím odkazem své zakladatelky začalo dostávat poměrně nedávno. Dnes se můžete nechat unést krásou, elegancí a ženskostí francouzské krajky jen ve Westfield Chodov a v Centru Černý Most.

Sluneční a dioptrické brýle pro nejnáročnější

im3.jpg

Dara Rolins, Monika Bagárová nebo rapeři Rytmus a Kali. Ti všichni jsou tvářemi původně slovenské optiky DUOS, která nabízí luxusní a fashion kolekce dioptrických i slunečních brýlí. V prostorách jediné české prodejny ve Westfield Chodov najdete obroučky a skla nejluxusnějších značek na světě jako například Chrome Hearts, DITA, Cazal, Maybach či Cartier, včetně jejich limitovaných edicí. Samozřejmostí je možnost vyšetření zraku pod dohledem zkušených optometristů a za pomoci nejmodernějších technologií.

im5.jpg

„Mám za sebou poměrně produktivní roky plné cestování, studia, budování kariéry a firmy, ale i zábavy. I proto v posledních letech ráda nakupuji například v obchodním centru Westfield Chodov, kde mám všechny své oblíbené obchody pohromadě, a tím ušetřím dost času. Oceňuji možnost výběru i z luxusnějších kousků v místní Designer Gallery,“ vysvětluje Česká Miss 2006 a ambasadorka projektu TeriBear Renata Langmannová.

Přírodní kosmetika od Mrtvého moře

Na první pohled nenápadný krámek v přízemí Westfield Chodov skrývá prodejnu dnes už úspěšné značky přírodní kosmetiky Sabon. Její příběh se píše od roku 1997, kdy v izraelském Tel Avivu dvojice přátel začala s ruční výrobou mýdel podle starého australského lidového receptu. Produkty značky Sabon dodnes zůstávají věrné původní filosofii a obsahují pouze přírodní ingredience z okolí Mrtvého moře.

im6.jpg

Svěřte se do rukou odborníka

Pokud stále váháte, které módní kousky vybrat pro danou příležitost nebo vzhledem ke své postavě, nechte si poradit od odborníka. Fashion stylistky centra Westfield Chodov vám poradí a pomůžou sestavit vhodný outfit pro každého.

Službu je možné rezervovat na adrese concierge@westfieldchodov.com.

DSC-8583.jpg

Více na WESTFIELD.COM

1westfield.png

Reklama