Nevím, jak vy, ale mockrát jsem zatoužila mít vanu, do níž bych mohla pohodlně vstoupit jako do sprchy, ale užívat si jako ve vaně. A je tu!

Je to vana s bočním vstupem, jejíž dvířka se silikonovým těsněním mohou být na straně pravé i levé. Výhodou je, že je vhodná do jakékoliv koupelny - speciální materiál gelcoat, ze kterého je vyrobena, a sklolaminátové vyztužení umožňuje vanu instalovat i volně do prostoru, aniž by bylo třeba ji obezdít.

Hlavně pohodlí
Tyto speciální vany mají nejenom dvířka pro snadný vstup i výstup, ale také pohodlnou sedačku s madlem. Nejdůležitějším úkolem těchto van je nabídnout maximální bezpečí při dodržování každodenní tělesné hygieny. Znamená to, že je tedy využijí především senioři. Ale i děti, už je budete moct posílat samotné do vany. To bude pohodička, ne?

Nemusíte přestavovat koupelnu
Vypořádat se s tím, že pečujete o starého člověka nebo chcete dopřát svým dětem bezpečný vstup do vany, je tedy nasnadě, a rozhodně nemusíte kvůli sprchovému koutu rekonstruovat koupelnu, když ho navíc nepotřebujete, je-li tu vana s bočním vstupem.

Pořídila byste si vanu s bočním vstupem? Myslíte si, že je přece jenom lepší sprchový kout? Máte doma někoho, kdo by vanu s bočním vstupem ocenil?


 

Reklama