Calibra Dog Premium Line - Jedná se o vysoce kvalitní prémiové kompletní suché krmivo, které nabízí vyvážený poměr všech potřebných živin, vitamínů, minerálů či stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny výživové nároky zdravého pejska. Produkty této řady jsou navíc za velmi příznivou cenu při vysoké kvalitě krmiva.

Jak hodnotí nové, vysoce kvalitní krmivo z řady Calibra Dog Premium Line naše spřátelené bloggerky?

Elly, www.bohynekuchyne.cz

p1.jpg

Calibra Dog Premium Line Sensitive testovala starší fenka anglického setra Ashley. Bloggerka Alena se svou rodinou oceňuje složení krmiva, které fence chutná a prospívá po něm „S Ashley je to teď už celkem těžké. Má spoustu alergií a bohužel je také nemocná. Do jídla se jí většinou moc nechce, takže najít granule, které by jí chutnaly, to je někdy problém. I proto jsme jí vybrali granule pro citlivé psy. A trefili jsme se! Cpe se, až se jí práší od čumáku. Už je na dně pytle a naši se rozhodli, že značce Calibra rozhodně zůstanou věrní. Ashley je pořád při chuti a dokonce přibrala.“

Recenzi z testování si můžete přečíst na této stránce

Adriana, www.somethingsometimes.cz

p2.jpg

Adriana sama pejska nemá, ale testované krmivo předala rodině svého partnera, kteří žijí v domku a mají zahradu se zvířaty.  Testerkou se stala jejich fenka Misty, testovala novinku Calibra Dog Premium Line Adult Large - vysoce kvalitní kompletní suché krmivo pro všechny velké dospělé psí mazlíčky nad 30 kg. Jak byla psí slečna spokojená? „Myslím, že Misty je spokojená :) Nejprve si to celé přišla omrknout... opatrně ochutnala, koukla, jestli na ní nekoukáme a pak se do misky s granulemi pustila, až se oblizovala. Nakonec se ještě skoro poštěkali s Jackem, což je její psí brácha, který začal čuchat, co že to máme dobrého. No, bohužel, na něj z první porce nic nezbylo :) Ještě že dostali celé 12kilové balení!

Recenzi z testování si můžete přečíst na této stránce: Kvalitní krmivo Calibra Dog Premium Line pro všechny psí mazlíky

Jana, www.solnickavkuchyni.cz

p3.jpg

Bloggerka Jana si přála pro fenečku Fidorku krmivo Calibra Dog Premium Line Adult. Jejich fenka Fidorka je kříženec jezevčíka a Jacka Russella Terriéra - taková malá, temperamentní střela, vždy plná energie. Ač je opravdu divoká a tvrdohlavá, ale je velice hodná, jak na dospělé, tak na děti. „Fidorka je mlsný pejsek. Jen tak něco nesní a co se týče granulí je dost vybíravá. Kurýr dovezl Calibra granule pro testování jak na zavolanou. Zásoby doma došly, takže jsme se rovnou mohli pustit do testování. Nasypala jsem jí granulky do misky a po chvilce očichávání se do nich pustila. V mžiku byly pryč a prázdná miska je důkazem toho, že jí opravdu chutnaly“.

Recenzi z testování si můžete přečíst na této stránce

Děkujeme spřáteleným bloggerkám za jejich recenze, jsme rádi, že všechny tři byly s testovaným krmivem spokojené. Přečtěte si další recenze v našich článcích.

Naše články:

Reklama