Se zajímavým názorem do diskuze přichází místopředseda Šovinistického hnutí, pan inženýr Jaroslav Petr. Nelíbí se mu, když si ženy stýskají nad nechtěným či problémovým těhotenstvím, a tvrdí, že je to přeci jejich volba.

tehotenstvi

Do redakce našeho magazínu dorazil otevřený dopis místopředsedy Šovinistického hnutí (ŠH). Muži podle něj fakticky nemají s ženským těhotenstvím nic společného. Více již níže...


Vážená redakce!

V mnoha článcích vašeho internetového časopisu jsem se dočetl o problémech žen s těhotenstvím a zvláště v diskuzích pod těmito články našel nejeden atak vůči mužům, kteří jsou ženami vnímáni jako strůjci potíží při těhotenství. Toto je z přirozeného hlediska zcela nemyslitelné a rád bych se proti tomu ohradil.

Ženy, neplačte a nezoufejte si, když máte problémy v těhotenství, můžete si za něj samy!

Mužům netikají biologické hodiny a na rozmnožení vlastního genofondu nepospíchají. Těhotenství bývá (dle našich statistik) iniciováno napříč věkovými kategoriemi z 87,4 % ženami. Muži jsou k těhotenství přemlouváni a většinou svolí, protože tomu nepřikládají takovou váhu.

Dalších 11,3 % těhotenství vzniká nechtěně. Mohl bych zde zcela snadno zpochybnit spojení „nechtěné těhotenství“, ale proč? Ať už je těhotenství nechtěné skutečně, či jen údajně, i zde je vina na straně ženy. To nemůžete nebo neumíte brát antikoncepci? Kondom je přece v dnešní době již přežitek, při jehož použití muž nedosahuje zdaleka takové rozkoše, na kterou má při koitu oprávněný nárok.

Jak vidno a podloženo důkazy dohody či iniciativy ze strany muži při zvažování těhotenství dochází tedy pouze v 1,3 % případů všech porodů. Nevím, jaký další důkaz by měl být podán.

Ženy, důrazně vás žádám, uvědomte si své těhotenské problémy včas a nedivte se, pokud vás v těhotenství váš pán vymění za jiný, neopotřebovaný model.

Se vší myslitelnou úctou,
Ing. Jaroslav Petr


Protože nám závěry pana inženýra Petra připadají skutečně zvláštní a výzkum, který uvádí, není v dopise nijak podložený, rozhodli jsme se učinit vlastní průzkum v této oblasti...

Šovinistický koutek...

Feministický koutek...

Reklama