Přinášíme Vám přehled deseti nejoblíbenějších pomůcek, které Vaše dítě bezpečně provedou celým školním rokem. Pokud si nejste jisti, jaký batoh vybrat a chcete svému dítěti pořídit kvalitní školní výbavu, která se mu bude líbit, navštivte prodejny Tesco, kde Vám s výběrem asistenti přímo na prodejní ploše.

Anatomický školní batoh Frozen

Pohádka Ledové království okouzlila malé princezny po celém světě. Statečná královna Elsa a její bláznivá sestra Anna proto nemohou chybět ve školní výbavě žádné malé studentky. Batoh má polstrovaná záda a umožňuje přesné nastavení ramenních popruhů, čímž chrání zdravý vývoj páteře. O bezpečnost dítěte na cestě ze školy se starají reflexní proužky na batohu a popruzích.

Běžná cena: 1 999,- Kč, nyní: 1 399,- Kč.

Starpak Batoh Modrý

Starší školáci, kteří již odrostli dětským pohádkám, potřebují odolný batoh, který se bude hodit do školy i do města bez ohledu na to, jaký módní styl ten den zvolí. Jednobarevný a elegantní batoh značky Starpak ladí k riflím, sportovním kraťasům i šatům.

Běžná cena: 799,- Kč, nyní: 599,- Kč.

Penál Mimoni

Které dítě by neznalo odvážného Kevina, hladového Stuarta a nešikovného Boba? Spolu s Vaším školákem utvoří nerozlučnou partu a užijí si spoustu legrace. V tomto jednopatrovém penálu jednoduše a přehledně uspořádáte všechny psací pomůcky, například mimoní pastelky, které naleznete v prodejnách Tesco.

Běžná cena: 289,90 Kč, nyní 229,90 Kč.

Etue penál Star Wars

Všem protivníkům rytířů Jedi, kteří chtějí ovládnout Galaktické Impérium, je určen set s motivy Star Wars. Temná síla je bude provázet spolu s anatomickým batohem, deskami na sešity, skicákem, sešity a penálem s Kylo Renem.

Běžná cena: 169,90 Kč, nyní 129,90 Kč.

Stabilo Roller Easy Original Pero

Správné držení pera dokáže potrápit nejen prvňáčky. Pero od značky Stabilo s ergonomickým neklouzavým úchopem chrání proti předčasné únavě svalů. Vyrábí se ve verzi pro praváky i leváky a v několika barevných variantách - ladí tak ke každému penálu. Šíře stopy je 0.5 mm a inkoust je zmizíkovatelný. Hodí se tak zejména pro děti na prvním stupni.

Běžná cena: 249,90 Kč, nyní 159,90 Kč

Pilot FriXion Clicker Mika edice

Napsat, vyzmizíkovat, přepsat propiskou… ale co když potřebujete zmizíkovat znovu? Pera značky Pilot můžete gumovat, kolikrát jen chcete a na přepsání nepotřebujete jinou propisku. K 100. výročí značky vznikla limitovaná edice pro rok 2018, jejíž design navrhl britský hudebník Mike. S výhodným setem dvou per a náhradních náplní neuděláte chybu.

Běžná cena: 299,90 Kč, nyní 199,90 Kč

Stabilo Easy Tužka grafitová

Grafitová tužka, která je ergonomicky uzpůsobená pro praváky, nebo leváky. Trojhranné tělo a neklouzavé plošky napomáhají učení správného úchopu tužky při psaní. Označení tvrdosti HB odpovídá číslu 2.

Běžná cena: 119,90 Kč, nyní 89,90 Kč.

Toto Pastelky

Kreativitě se meze nekladou. Proto Vaše dítě potřebuje pastelky s širokou škálou barev, aby mohlo nakreslit vše, co mu přijde na mysl. Dvanáct barev šestihranných pastelek vybarví celou duhu a poradí si s každou omalovánkou.

Běžná cena: 29,90 Kč, nyní 14,90 Kč.

Školní kufřík Frozen

Přemýšlíte, kam uložit tempery, vodovky, pastelky, voskovky, štětce, modelínu a další kreativní potřeby, které jste svému školákovi koupili? Pomůcky můžete uschovat v praktickém kufříku, do kterého se vše pohodlně vejde a dítě si jej může kamkoli přenést pomocí praktického ouška.

Běžná cena: 359,90 Kč, nyní 249,90 Kč.

Jarmilky

Zavzpomínejte si na svou vlastní povinnou školní docházku a pořiďte svému dítěti klasické cvičky. Díky pevnému držení paty jsou bezpečné jako přezuvky do školy nebo jako obuv na hodiny tělocviku. Navíc zbavíte své dítě zavazování tkaniček. Přezouvání tak stihne i minutu před zvoněním.

Běžná cena: 129,90 Kč, nyní 89,90 Kč.

Dětské jídelní sady

Zdravá svačinka, kterou si dítě může vychutnat v klidu o přestávce, dodá potřebnou energii na učení. Aby se rohlík se šunkou ani banán v aktovce nerozmačkali a nezašpinili učebnice, uschovejte je Vašemu školákovi do odolné krabičky s jeho oblíbenými motivy.

Jídelní sady pořídíte se slevou až -30 %.

Reklama