Prázdninové radovánky jsou u konce a naše ratolesti opět čeká povinná školní docházka. Některé děti se těší na spolužáky a vyprávění zážitků, jiné se nemohou dočkat kamarádů z různých kroužků a zájmových činností. Všechny dívky pak bezesporu potěší nějaký nový kousek do šatníku, se kterým se budou moci blýsknout před spolužačkami. Veselé barvy, skvělé střihy a příjemné materiály módy FEEL JOY! ocení slečny jak na běžné nošení, tak i na sporty – některé kousky jsou určeny speciálně na tanec. Celý sortiment sportovních, tanečních i volnočasových kousků FEEL JOY! je k dostání na webu www.feel-joy.cz a ve vybraných fitcentrech, dětská móda je ve velikostech 116–146.

feeljoy

Každý rodič malé slečny moc dobře ví, jak nelehké je vybrat to pravé oblečení – aby bylo dostatečně kvalitní, nebylo předražené a především, aby odpovídalo náročným představám malých nositelek. Dětská kolekce FEEL JOY! KIDS je určená zejména dívkám, její kolekce zahrnuje trička, kalhoty, tepláky a topy jak na volný čas, tak také třeba na aerobic, street dance, zumbu, či další sporty.

Malé princezny jistě ocení také fakt, že úplně stejný outfit si mohou pořídit i jejich maminky a mohou tak vyrazit za sportováním společně, ve stejném oblečení.

A z čeho mohou malé parádnice vybírat? Zde je malá ukázka pro inspiraci:

topFEEL JOY! taneční top Freestyle – krásný top malinové barvy bude vynikat jak při tanci, tak i ve školní lavici či v parku s kamarády. Tílko „boxerka“ má zajímavě řešený zadní díl a dodá šmrnc každému sportovnímu i volnočasovému outfitu. K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 439 Kč

kalhotyFEEL JOY! taneční kalhoty Funky – 7/8 taneční kalhoty vhodné pro každou příležitost. Udělají parádu při aerobicu, zumbě, street dance, nebo i jen tak na volný čas. Kromě atraktivního vzhledu uvítají slečny také velké pohodlí. K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 645 Kč.

trickomodern

FEEL JOY! dětské taneční tričko Modern – krásné a zajímavě řešené triko světle tyrkysové barvy je vhodné zejména pro dívky, které ocení svobodu pohybu a originální styl. V tomto tričku budou slečny vynikat jak při tanci, tak i ve volném čase. K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 505 Kč.

teplackydetskeFEEL JOY! dětské taneční tepláky Flow– jedinečná kombinace volného hip hopového stylu a hrubého bavlněného materiálu se zajímavým barevným vzorem. Budou se skvěle vyjímat při tanci, tréninku, či třeba na procházce s kamarády. K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 820 Kč.

tricenkoFEEL JOY! dětské taneční triko Funny– originální tričko, učiní každou slečnu nepřehlédnutelnou. Bude se hodit jak k tanečním kalhotám, tak i k džínům, potěší jak malé holčičky, tak i dospívající cool slečny. K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 475 Kč.

teplackyFEEL JOY! dětské taneční krátké kalhoty Funky – krásný taneční kousek hip hopového stylu, měkkého a jemného materiálu. Vhodné pro všechny milovnice tance, či na běžné nošení. Příjemné, originální a velmi pohodlné. K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 630 Kč.

Staňte se přáteli FEEL JOY! na Facebooku - www.facebook.com/feeljoycz.

 

Reklama