Děkujeme za příspěvek čtenářce s nickem Ula. Hlavním důvodem, proč si restaurací užívá spíš o dovolené jsou finance a také to, že se třemi malými dětmi vydržet aspoň pět minut v klidu, je naprosto nemožné. Ale i tak má pro vás pár tipů, kde se dobře najíte.

Dobrý den, tak jako každý člověk se i já ráda najím. Do restaurací chodíme v poslední době spíše na dovolené. Hlavní důvod budou finance, ale taky to, že se třemi malými dětmi vydržet aspoň pět minut v klidu je naprosto nemožné. Takže volíme různé koutky atd.

Posílám tipy na restaurace, kam se budete určitě rádi vracet, pokud ji navštívíte. Nejvíce si pochutnáme na dovolené v Jeseníkách - restaurace a penzion Na Rychtě v Lipové-lázních má velice chutná jídla, výběr snad ze 25 druhů, poctivé porce a nízké ceny. Na obědy se tam sjíždějí lidé z celého širého okolí, takže v pravé poledne si není prakticky kam sednout. Jako vélké plus hodnotím nekuřáckou část restaurace a možnost využít i krmící židličku.

Další výbornou restaurací je zájezdní hostinec Kněhyně na Čeladné. Po delší době jsme ji teď navštívili a usoudili jsme, že si výlet na Čeladnou toto léto ještě musíme udělat. Je tam nádherně. Poslední tip je restaurace U vrby ve Františkových Lázních, kde hlavně v létě při posezení u potoka si člověk rád v chládku vychutná výborně uvařené jídlo.

Mám jednu vzpomínku na letní lázeňský pobyt v nejmenovaných lázních, kdy jsme jednou obědvali a nestačili se divit, že jsme v knedlu-zelu-vepřu „něco“ chroupali... Bylo to sklo. Zřejmě při vyndavání zelí ze sklenic se jim kusy ulomily.

Druhý den jsme měli v omáčce škvora, tak to už jsem oběd nedojedla a další den mi plavala moucha v polévce, tak to jsem si šla už stěžovat, protože už toho bylo moc. Na odpověď - to víte paní, je léto, všechno neuhlídáme, jsem se musela jenom smát.

Hezký den a hlavně dobrou chuť (pokud právě obědváte).

Ula

Klidně jste mohla uvést jméno restaurace a místo. Dnešní téma je nejen o chvále , ale i o kritice a varování před restauracemi, kde si zákazníka neváží

Jaké máte zkušenosti vy, milé ženy-in? Jste spíš nakloněna chvále, nebo kritice? Chodíte často do restaurací? Co byste dělala, kdybyste našla v jídle to, cop Ula? Nechala byste si to líbit? Stalo se vám někdy něco podobného?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama