Za prvním puchýřem
Zítra je možné vyrazit na zajímavou akci v okrese Česká Lípa.
Odkud a v kolik
Konkrétně u Sportovní haly (mapka ZDE) ve Stráži pod Ralskem začíná mezi půl osmou a polednem pochod Za prvním puchýřem.
Kolik budete mít v nohách
Pěšáci mají připraveny trasy dlouhé 15 až 50 km, cyklistům jsou určeny délky 20 až 75 kilometrů. Směr tras je různý, někdy zamíří účastníci na Ralsko, jindy až na Ještěd.
Odměna
Pro všechny je v cíli připraven pamětní list. A samozřejmě – to, co vám nikdo nevezme, je dobrý pocit z aktivně prožitého dne.
Stránky města Stráž pod Ralskem
Vydejte se do Jičína za pohádkou
Začít sváteční víkend účastí na turistické akci je chvályhodné. A pokud sebou vezmeme i děti, ještě líp.
Přesně takovým zájemcům je určen zítřejší Pochod Českým rájem – Putování za Rumcajsem.
Odkud a v kolik
Mezi šestou a půl jedenáctou se startuje z Valdštejnova náměstí v Jičíně.
Trasy pro pěší jsou dlouhé od 5 do 50 kilometrů, cyklisti se projedou na trasách od 17 do 100 kilometrů. Ty nejkratší cesty vedou jen okolím Jičína, delší zavedou turisty do Českého ráje, do oblasti okolo Hrubé skály nebo Prachova.
V cíli je pak připraven pro děti bohatý program. Na zámeckém nádvoří se budou procházet krojované postavy, včetně Rumcajse s Mankou, a v přilehlém Libosadu bude na děti čekat řada her a soutěží určených snad všem věkovým kategoriím.
Více informací o Putování za Rumcajsem ZDE
Tak co, vyrážíte? To si přece nemůžete nechat ujít!!!
Přejeme všem spolu s Klubem českých turistů hezké svátky a Zdrávi došli!
Nový komentář
Komentáře
Ach jo kdybych nešla do práce určitě bych vyrazila. Nedaleko bydlí t aťulda a široké příbuzenstvo tak bych po pochodu mohla klidně odpočívat v teplu "domova".