645ccfebc4fecobrazek.jpg

Příznivě může působit také kúra Joalis – klouby/klíště (ArtiDren® + Spirobor® + Imun). Ta podporuje správnou funkci imunitního systému a podporuje normální stav kloubů. Skládá se ze tří přírodních doplňků stravy Joalis, ve kterých se propojuje síla informací s účinky bylin. Více na www.joalis.cz.   

Klíště umí pěkně potrápit hlavně přenášenými chorobami. Nejčastější je lymská borelióza, nemoc bakteriálního původu, kterou je podle studií nakaženo 10-40 % klíšťat. Chránit se dá také nejrůznějšími éterickými olejíčky (levandule, hřebíček, tymián), které klíšťatům údajně nevoní. V místech s vyšším výskytem těchto roztočů je dobré vybírat dlouhé oblečení, zejména světlých barev, které zkomplikuje cestu klíšťat k naší pokožce.

Nezapomínejte, že na různé chronické formy zdravotních obtíží platí především naše imunita. A tu lze podpořit i přírodní cestou.

Náš tip: Kúra přírodních doplňků stravy Joalis klouby/klíště, ve které se propojuje síla informací s účinky bylin. Kúra podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá k normálnímu stavu kloubů, působí též antioxidačně a má vliv na činnost nervové soustavy. Jednotlivé přípravky jsou vybrány tak, aby se vzájemně podporovaly a zesilovaly tak svůj účinek.

645cd02b433e6obrazek.jpg

Joalis ArtiDren® s obsahem lopuchu většího, který přispívá k normálnímu stavu kloubů a chrupavek.

Joalis Spirobor® obsahuje jitrocel kopinatý, který podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá k normálnímu stavu kloubů. Zároveň působí jako antioxidant. Obsažený vitamin B1 podporuje normální činnost nervové soustavy.

Joalis Imun s vitaminy B6 a B12 přispívá k normální funkci imunitního systému.

Víte že…

  • Klíště dokáže hladovět i déle než rok…
  • Nasáním umí klíště zvětšit svůj objem až dvěstěkrát…
  • Již neplatí, že by klíšťata nebyla na horách, objevují se i v nadmořské výšce nad 1 100 m n. m…
  • Klíšťata nejsou hmyz, patří mezi pavoukovce, řad roztoči…
  • Klíšťata v zimě nezemřou, ale schovají se do bezpečí, kde zimu prospí…
  • Klíšťat je na devět set druhů…

***

Joalis je česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní informační doplňky stravy, ve kterých se propojuje síla informace s účinky bylin. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každým produktem informační medicíny stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých.

Přípravky Joalis spadají do oboru informační metody, holistického směru, který přistupuje k člověku celostně a orientuje se na přirozené samoléčicí schopnosti člověka. Joalis lze zařadit také do oblasti komplementární medicíny, neboť informační přípravky nejsou nasazovány místo standardních, ale doplňují je a často podporují účinek klasické medicíny. Značka Joalis postupně expanduje do jednotlivých zemí Evropy a spolupracuje s více než 10.000 poradci.

Více na www.joalis.cz.
645ccfcce0508obrazek.jpg