Praha hostí 40 nejkrásnějších dívek světa, které se u nás příští sobotu zúčastní soutěže PRINCESS OF THE WORLD alias Miss Europe & World-Junior. Která se vám nejvíc líbí?

Miss Europe & World-Junior je světová soutěž krásy pro dívky ve věku 16 – 23 let. Koná se v Praze a všechny vybrané princezny už jsou tu. Je jich rovných čtyřicet, stejně jako loupežníků.

k

Mají u nás pestrý čtrnáctidenní program. Hned po jejich příletu 16. září, bylo spuštěno i oficiální hlasování na internetu Miss Foto, kde můžete hlasovat i vy. Kromě oficiálních společenských a promotion akcí, dívky čeká například i exkurze atomového reaktoru, outdoorový program a sportovní aktivity při nichž budou mít příležitost otestovat svou fyzickou zdatnost.

Celá akce vyvrcholí finálovým galavečerem 26.9.2009 v TOP HOTELU Praha.

vCo jim říkáte?

Včera jsem se na ně šla podívat. Konal se totiž večer s novináři, a to ve středověké krčmě Anno Domini 1471 v Praze. Dřevěné lavice, hliněné nádobí, dlabané lžíce.  

Českou republiku reprezentovala osmnáctiletá studentka ze Strakonic Michaela Haladová, která v červnu vyhrála české finále této soutěže.

A že to byl večer. Krásek bylo tolik, že se sem sotva vešly a když začali tančit při živé středověké muzice, nezůstal jediný pohled upřen jinam než na ně. A hodnocení? Některé byly opravdu krásné, jiné prostě jen docela hezké. Ale je to těžké. V Čechách je tak vysoké procento hezkých děvčat, že srovnání je možná trochu neobjektivní. Posuďte sami.

u

m

Která se vám nejvíc líbí?

Reklama