5b73f57459807obrazek.png
Tak schválně, přihlásí se ty z vás, které doma alespoň jednu džínovou sukni mají! My se hlásíme celá redakce a řadíme se mezi milovnice tohoto denimového kousku. Na léto je totiž jako stvořená! A to vědí i módní návrháři, kteří chtějí oslovit co nejvíce žen. Z toho důvodu už v obchodech nenarazíte jen na džínovou mini klasiku, ale hned na několik dalších a zábavných variant jako je midi, pouzdrovka nebo třeba zavinovací. Díky tomu si džínovou sukni můžete klidně obléknout do práce (pokud nedodržujete striktní dress-code), do školy nebo třeba na rande. Tady je naše malá inspirace...

Trendy business look
5b73f453cc468je1.jpg

Kdo říká, že business outfity musí být nuda? Naopak, s touto „disciplínou“ si můžete pořádně vyhrát! V případě džínové sukně rozhodně volte delší střih, ideálně lichotivou midi délku do půlky lýtek. Bílá košile je už takový evergreen, a tak se jí nebojte ani v tomto případě. Buď ji ledabyle zakasejte do sukně, nebo si uvažte uzel. Odvážnější z vás klidně mohou nenápadně vykukovat (jen maličko!) kousek krajkového podprsenky. A pár centimetrů do výšky vám zajistí boty na podpatku. Dokonalé!

Na rande stylově

5b73f47f697adblobid0.jpg

Chcete okouzlit svého partnera nebo nový objev nějakým netradičním outfitem? Opět vsaďte na džínovou sukni. Tentokrát v pouzdrovém provedení. Opticky vás zeštíhlí a s podpatky navíc trochu povyrostete. U upnuté sukně se snažte, aby byl celkový dojem z outfitu vyvážený, a proto nahoru oblékněte volnější top. A dokud je léto v plném proudu, rozhodně se nebojte sáhnout po trendy doplňku – ratanové kabelce.

Rafinovaně v mini

5b73f4d4a490cje2.jpg

Oblékat mini délky, to není vždy úplně jednoduché. Velmi jednoduše totiž může outfit působit zbytečně vulgárně nebo vyzývavě. Pokud chcete ale dosáhnout zcela jiného dojmu, pohrajte si s délkami. Když mini sukně, tak dlouhý blazer rovného střihu a placaté boty. Vykouzlíte tak outfit, který jen tak díky vykukujícím opáleným nožkám, žádný muž nepřehlédne.
5b73f5e6908bbobrazek.png

Přečtěte si také:

Reklama