• Svačinové boxy nejsou ideální pouze na pracovní obědy, ale oceníte je i na výletech či při cestě na dovolenou, kam vyrážíte autem. Myslete ale na to, že taková krabička by měla mít jistá kritéria. Jedním z nich, tím nejdůležitějším je zdravotně nezávadný materiál, ze kterého by měla být vyrobena. Dalším je kvalitní uzavírání, to zaručuje, že se vám pokrm nevysype, ale vydrží i déle čerstvý.

5b36a2ec915e9image.pngFolly.cz

  • Svačinové boxy naleznete v různých variantách. Nejedná se pouze o materiály, které jsou nejčastěji plast či nerez, ale i provedení. Milovnice polévek si mohou pořídit designovou misku či malou termosku. Pokud preferujete saláty, jistě oceníte kulaté boxy či dózy.  

5b3733f49ed18image.png

Giftlab.cz

  • Bez obav si můžete navařit na budoucí den i menu o několika chodech. Do práce jej přenesete ve stylových dvou nebo třípatrových boxech. Ty jsou vyrobeny z odlehčených materiálů, takže nejsou těžké. Naleznete je také v různých velikostech, takže nemusí zabírat ani příliš místa ve vaší kabelce.

5b3735ad6f367image.png
Nasvacinu.cz

  • I se svým oblíbeným smoothie můžete vyrazit na cesty. Stačí si pořídit speciálně navržené plastovou či skleněnou láhev. U skleněné varianty nemusíte mít obavy, že byste se pronesla. Výrobci totiž myslí na naše pohodlí, tak používají odlehčené materiály jako například borosilikátové sklo, které je nejen lehké, ale i odolné vůči poškození.

5b373d3f3191dimage.pngBuydesign.cz

Reklama