První příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Petulka132. Pozvánka je sice až na podzimní výlov, přes to, doufám, některé z vás zaujme a vydáte se v říjnu do Pohořelic...

Ačkoli pozvánka čtenářky Perulky132 není určená k zítřejšímu volnému dni, věřím, že si ji zapamatujete a necháte se zlákat. A na co? Na podzimní výlov rybníka Vrkoč...


Milá redakce,

já s přítelem velice rádi jezdíme na výlety. Máme projetou skoro celou Moravu a také Francii. Máme velice rádi mořské plody a všechny možné potvůrky z moře vytažené. U nás ale moře není, tak na podzim „vymetáme“ výlovy rybníků.

Tip na výlet není na 8.5. ale doporučuji všem toto: na konci října každý rok se u Pohořelic koná výlov rybníku Vrkoč. Je to opravdu rozsáhlá akce a přes víkend se tam sjíždí tisíce lidí. Můžete zde koupit čerstvě vylovené ryby, upravené, grilované, smažené atd. Také maso, klobásky, cukroviny, dále jsou zde atrakce pro děti a hlavně parkoviště i vstup je zdarma a můžete tam strávit celý den. Také tam jsou různé soutěže. Fotka, kterou posílám, je z minulého roku.

vylov

Mějte se pěkně a jezděte hodně na výlety
Petulka132

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou kontrolou.

Téma dne 7. května 2012: Kam na výlet

Máte tip, kde strávit zítřejší volný den? Pošlete mi ho jako příspěvek k tématu a poraďte tak ostatním čtenářkám! Za svůj tip, který by měl obsahovat pokud možno všechny důležité informace (například cenu návštěvy objektu atp.) můžete získat pěkný dárek. Jako tip můžete také posílat jednu aktuální fotografii z místa, kam jste vyrazila o tomto či minulém víkendu vy. Tato fotografie však musí být doplněna popisem, dlouhým alespoň jako tento odstavec textu. A jaký že dárek tentokrát můžete získat? Pro dvě přispěvatelky, které pošlou nejzajímavější a nejneotřelejší tip, tu mám dva výletní balíčky obsahující spray Bergasol Bronzage Passion SPF 10 a pro rychlou energii Deli pistáciovou.

Posílejte tedy...

  • Zajímavý tip na výlet
  • Fotku z místa, které jste nedávno navštívila (s popisem)

Tipy zasílejte na e-mailovou adresu redakce do 7. 5. 2012, 15.00 hodin. V předmětu e-mailu nezapomeňte uvést heslo.

deliberg

Reklama