žij zdravěDěsí vás blížící se období „plavkové sezony“? Nechcete trávit dovolenou maskováním kilogramů navíc? Na webu ŽijZdravě.cz najdete mnoho tipů a rad odborníků o zdravém stravování a pohybu. Ty vám pomohou snížit váhu, posílit svalstvo a horké letní dny si užívat u bazénů, na koupalištích či plážích.

První krok – zvednout se z gauče a cvičit

Bez pohybu se jen stěží zbavíte nadbytečných kilogramů. Jaký sport si však vybrat, abyste dosáhli cíle v podobě vysněné váhy? Poradí vám odborníci z řad rekondičních instruktorů.

Při každém sportu je důležité udržet optimální tempo. Registrovaní uživatelé si mohou bezplatně stáhnout speciální hudební mixy, které jim pomohou udržet stejnou intenzitu cvičení po celou dobu.

Druhý krok – méně smažáků, méně kilogramů

Nedílnou součástí zdravějšího životního stylu je i změna jídelníčku. Pokud nevíte, jak začít zdravěji vařit, vyzkoušejte některé z receptů. Pomoci může i obměna některých surovin vašich oblíbených jídel. Jejich energetickou hodnu si můžete zkontrolovat v přehledných tabulkách.

Třetí krok – motivace je klíčem k úspěchu

Prvotní odhodlání dosáhnout stanoveného cíle může časem některé z hubnoucích opustit. Jak se správě motivovat v nelehkém bojikilogramy, vám poradí odborníci v naší online poradně. Povzbudit vás může i aplikace Prediktor hmotnosti, jež pomůže předpovědět výsledek vašeho snažení.

Pro registrované toho máme více

Všichni registrovaní uživatelé mohou využívat i další aplikace, například Můj deníček, která slouží jako přehledný zápisník vašich pokroků v hubnutí. Pomůže i s plánováním jídelníčku. Pro uživatele jsou připraveny také pravidelné soutěže o zajímavé ceny.

žij zdravěžij zdravě