Jsme skoro v půlce Velké květinové soutěže. Některé z vás už vyhrály krásné ceny za jednotlivé týdny a my doufáme, že vám udělaly radost. Kdo ale získá Velké výhry? Na to si budeme muset ještě chvíli počkat. Ve velkých výhrách je například vysavač UltraSilencer ZEN.

Electrolux

O vysavači  UltraSilencer ZEN už jste si mohly na našem webu přečíst celou řadu článků a několik našich čtenářek si ho mohlo přímo vyzkoušet na Akci pro čtenářky. Kdo z vás by si přál mít vysavač UltraSilencer ZEN doma?

 

Nejtišší vysavač na světě

S hlučností pouze 58 dB je Electrolux UltraSilencerTMZEN nejtišším vysavačem na světě. Tohoto jedinečného výsledku se podařilo dosáhnout díky řadě technických vylepšení, která si kladla za cíl jediné: snížit hlučnost, která, jak vyplývá z průzkumu společnosti Electrolux, je tím, co nejvíce obtěžuje při vysávání (36 % respondentů).

Systém Silent ZEN™ zaručuje díky několika vrstvám těsnění vysavače nový, tišší zážitek z vysávání. K poklidnému provozu přispívá hadice Silent AeroPro™, která má nyní hladší vnitřní profil s překrývajícími se klapkami.

Velkou roli při vytvoření skutečně tichého vysavače hraje i jeho hubice. Hubice Silent ZEN™ má nově drážky, díky nimž lépe přilne ke koberci a sníží hluk. Aerodynamické zpracování cesty proudění vzduchu a její hladký vnitřní povrch omezily nepříjemné zvuky. Na tvrdých podlahách tichu napomáhají vyšší kartáčky

Čtete více:

Reklama