Milé ženy-in

Mám nejlepší kamarádku Veroniku, se kterou se známe od první třídy. Dámské jízdy děláme poměrně často, ale jedna stála opravdu za to! Oběma nám skončil vztah, chlapů jsme měly plné zuby a tak jsme se jednou rozhodly, že zajdeme na čumendu do klubu pro homosexuály. Patřičně vyfintěné jsme sedly do auta a jely.

Zaparkovaly jsme kousek od klubu, kde jsme si začaly dodávat odvahu. Nakonec jsme vyrazily. Otevřely jsme dveře a zjistily, že schody vedou do suterénu a že jsou pod nima mříže. Vyměnily jsme si pohledy a obě jsme si naznačovaly, aby ta druhá šla první. Dole jsme musely zazvonit. V mžiku nám přišel otevřít nějaký hromotluk.

Odemknul mříže, zacvakaly jsme vstupné a zase za náma zamknul. Veronika: "Doufám,že se odtud dostaneme živý."

Na zdech byly fotky líbajících se párů, byly tam vitríny s erotickýma pomůckama a kazetama s lechtivým obsahem. Všude stály pohovky a svítila neonová světla. Ale hlavně tam bylo spoustu lidí, kteří si nás prohlíželi.

V: Neutečeme radši?
Já: Neblázni. Když už jsme tady....

Objednaly jsme si u baru pití, zabořily se do super pohodlného gauče a snažily se uvolnit. Kámošce, pijící alkoholové drinky, to šlo samozřejmě lépe než mně, řidiči, který cucá džusy a coca-colu. Nakonec jsme dobře pokecaly, zatancovaly a když bylo asi 23h, tak se setmělo, zapnula se velká televize a na ní běžel dost drsný pornofilm jen s mužskými "herci".

V: Eeeee?!
Já: Ty wogo... Hele, já si dojdu na záchod a pak mizíme.

Záchod vypadal dost nevábně, takže jsem si svou potřebu radši rozmyslela. Ale vedle WC byla místnost s nápisem DARK ROOM (Temný pokoj). Já, jako správná zvědavá ženská, jsem vlezla dovnitř a tam mě obestoupila taková tma, jakou jsem nikdy neviděla. Postupně jsem přes hudbu začala rozeznávat slastné vzdychání a hekání z několika stran.

Já: Ježišmarja!!

Vystřelila jsem odtamtud, popadla uz značně opilou kamarádku, vlekla ji přes klub, kde jsem zpozorovala, že se to na pohovkách neslušně rozjíždí. U mříží se nás hromotluk sladce zeptal, proč tak brzo odcházíme a jestli nechceme zůstat, že to nejlepší teprve vypukne.

Veroniku jsem bleskově vytáhla po schodech, nacpala ji do auta a ujížděla domů.

Zdenicka1983


Zdenicko1983,
nevím, co jste s kamarádkou čekaly, že tam uvidíte?! Já osobně, kdybych měla chlapů plný zuby, bych asi do takového klubu ale nešla...;)
Reklama