Multikino Palace Cinemas Letňany připravilo pro své návštěvníky pět víkendů s 10 nejúspěšnějšími filmy loňského roku a za symbolické vstupné.

V rámci této akce uvidíte filmy: Bathory, Mamma Mia!, Kozí příběh – Pověsti staré Prahy, Indiana Jones a Království křišťálové lebky, Nestyda, VALL-I, Quantum of Solace, Bobule, Temný rytíř, Mumie: Hrob dračího císaře.

Akce probíhá od 14. února do 15. března 2009 každou sobotu a neděli vždy od 12 do 16 hod. Vstupné na všechny tyto filmy je více než příznivé, činí pouhých 5 Kč.

Ve dnech 27. 2.–1. 3. 2009 navíc proběhne v multikině Palace Cinemas Park Hostivař v pořadí již čtvrtý Pohádkový festival plný filmů a pohádek pro celou rodinu s bohatým doprovodným programem vždy od 10 do 19 hod.

Během víkendu budou mít návštěvníci ve všech sálech multikina možnost vidět filmy jako Peklo s princeznou, Bolt – pes pro každý případ, Madagaskar 2, Kung Fu Panda a mnoho dalších včetně klasických animovaných pohádek pro nejmenší. Speciálně pro rodiče jsou navíc připraveny dva velmi úspěšné filmy loňského roku Mamma Mia! a Edith Piaf.

Dalším velkým lákadlem festivalu je speciální uvedení archivní kopie loutkového filmu Jiřího Trnky Staré pověsti české.

Cena vstupenky je pro dospělé i děti 69 Kč. Jinou možností je zakoupení festivalového pasu, kdy za cenu 3 vstupenek návštěvníci získají čtyři vstupenky, a jednu tak mají zdarma.

Konečně se provozovatelé multikin chytili za nos, nemyslíte? Dáváte běžných 170 korun za vstupenku? Mělo by být podobných akcí víc? Mají vůbec multikina při svých vysokých cenách šanci přežít?

Reklama