Tím vlkem je Leonardo di Caprio, herec, který prošel neuvěřitelným uměleckým vývojem, na čemž má velký podíl jeden z nejoceňovanějších amerických režisérů současnosti, Martin Scorsese, který kdysi Leonardovi pomohl setřást ze sebe image idolu dívčích srdcí, jímž se stal po úspěchu Titanicu, a začal ho obsazovat do rolí, na které v jeho podání nezapomenete. Včetně Vlka z Wall Street.

S Leonardem DiCapriem natáčel režisér Martin Scorsese už popáté. Sešli se ještě u filmů Gangy New Yorku, Skrytá identita, Letec a Prokletý ostrov.
Každá další spolupráce mezi hercem a režisérem postupně odhalovala novou a nečekanou podobu DiCapriova herectví a dnes o něm můžeme hovořit jako o jedné z nejuznávanějších a nejrespektovanějších hereckých hvězd.
Dokázal to i ve snímku Vlk z Wall Street.

leonardouvod

Leonardo DiCaprio jako Vlk z Wall Street

Děj filmu

Vlk z Wall Street je natočen podle skutečného příběhu Jordana Belforta, respektive jeho memoárů, šestadvacetiletého mladíka, který dokázal vydělat i 12 milionů dolarů za pouhé tři minuty. A uměl žít. „Součástí“ jeho kanceláře byla nahá dívčí těla, hromádky kokainu nebo živá opice na rameni. Na nákupy létal tryskáčem, na jednání se plavil jachtou, s manželkou si užíval v posteli vyskládané bankovkami…
Po každém velkém mejdanu však přichází na řadu i pořádná kocovina. Zvlášť pokud „kouzlení s akciemi“, které mu dopomohlo k onomu pohádkovému bohatství, je více než jen kreativní. Pak už jde o „mejdan“ v režii FBI, a to je o něčem úplně jiném.

  • Stojí všechno to bohatství za ty nervy a napětí?
  • Stojí „pět minut“slávy a přepychu za ztrátu lásky, přátelství, soukromí?

Pokud chcete znát odpověď, zajděte si do kina.
Vlk z Wall Street přichází právě dnes a má s sebou ne miliony, ale miliardy.

Filmová fotogalerie / 15 fotografií KLIKNI na první

Vlk z Wall Street (2013)

vlkkk

Vlk z Wall Street v kinech od 16.ledna 2014!

Scénář: Terence Winter
Předloha: Jordan Belfort
Režie: Martin Scorsese 
Kamera: Rodrigo Prieto 
Hrají: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie, Matthew McConaughey, Cristin Milioti,, Jon Favreau, Jean Dujardin

poskytnutý materiál: press.bontonfilm.cz

Reklama