Revival je název nového českého filmu režisérky Alice Nellis. Film pro všechny milovníky recese, ale i rockové hudby. Staří pardálové to pěkně roztočí, chybět nebudou ani odvážné scény. Prostě vše, co k rockové hudbě patří.

Před 40 lety byli „Smoke“ celkem populární kapela, takoví čeští Rolling Stones. Za nejasných okolností se ale v roce 1972 rozpadli a každý ze čtyř bývalých muzikantů se s údělem rockera ve výslužbě vyrovnal po svém.

smoke

Dnes už jsou to staří páprdové, a když jednomu z nich (Bolek Polívka) umře manželka, přichází producent (Richard Genzer) s nabídkou, aby se dali všichni opět dohromady: Kytarista Bolek Polívka, basák Miroslav Krobot, keyboardista Karel Heřmánek a zpěvák Marián Geišberg. Kapelu doplňuje ještě nový mladý bubeník, který je slepý a existuje jen kvůli tomu, aby se kolem té slepoty udělaly dva vtipy.

Světy všech těchto protagonistů se znovu potkávají a oni si znovu začínají užívat hudby, kamarádství a života na pódiu i za ním. Nejen členy kapely, ale i všechny okolo čeká spousta zábavy, včetně častých komických scén.
A také se konečně podaří rozluštit jedno velké tajemství – proč se vlastně skupina tehdy před lety rozpadla.

světová premiéra filmu proběhla na MFF Karlovy Vary 5. července
Revival v českých kinech od 11. července 2013 !

plakat

Nenechte si ujít retro komedii Revival,
která bude možná pro některé i revivalem vlastních životů :)

zaverfoto

poskytnuté fotografie: pressbontonfilm.cz

Reklama