Dnes přichází do českých kin černá komedie herce a režiséra Ondřeje Sokola Krásno, ve kterém se v hlavních rolích představí mimo jiné i herecká dvojice Karel Roden a Jana Krausová. Film, který určitě stojí za zhlédnutí.

Černá komedie Krásno lehce vychází z reálných životních událostí, které do více či méně fiktivního příběhu převedl herec a režisér Ondřej Sokol, jenž se kromě scénáře a režie zhostil také jedné z hlavních rolí.

ondra

herec, režisér a scénárista Ondřej Sokol

Kromě Ondřeje Sokola a jeho hereckého partnera Martina Fingera se ve snímku představí také Karel Roden s Jaroslavem Pleslem v rolích majitelů pohřební služby, matka s dcerou, kterou ztvárňují Jana Krausová a nadějná mladá herečka Zuzana Stavná. Nepřehlédnutelný je také David Matásek coby hotelový recepční či Ondřej Malý jako ne vždy čestný policista.

Filmová fotogalerie / KLIKNI

Děj filmu

Adam a Michal, kamarádi z dětství, se po dvaceti letech vracejí do Šumperka, do města, odkud „utekli“, ale kde stále žije jejich minulost. Michalova matka je už několik let mrtvá a Michalův otec umírá v den jejich příjezdu. Oba kamarádi však chtějí přijít na to, zda byl otec do smrti Michalovi matky, kterou našli utopenou v jezeru Krásno, nějak zapleten, a také jakou roli v tom všem hrála jeho nová žena. Adam s Michalem se rozhodnou vzít spravedlnost do vlastních rukou a nastartují tím sled absurdních situací i vtipných momentů, typických pro černou komedii.

Zda se jim záhada podaří rozluštit, to se dozvíte, když se na film do kina vypravíte.
Nudit se rozhodně nebudete!

 Krásno (2014)

 plakatkrasnoo

Krásno v kinech od 30. ledna 2014!

Scénář: Ondřej Sokol, Martin Finger, Petr Vydra
Režie: Ondřej Sokol
Kamera: Tomáš Sysel
Hudba: Jan P. Muchow
Hrají: Ondřej Sokol, Martin Finger, David Matásek, Karel Roden, Jaroslav Plesl, Jana Krausová, Ondřej Malý, Zuzana Stavná, Michal Pavlata, Nina Divíšková, Jan Kačer, Markéta Stehlíková, Dalibor Gondík, Jan P. Muchow
Použitý materiál: www.bontonfilm.cz

Reklama