Máte rády kouzla, čáry a iluze? Máte rády kvalitní herecké výkony? Pak si nenechte ujít nový americký film francouzského režiséra Louise Leterriera: Podfukáři, který má premiéru právě dnes.

Francouzský režisér Louis Leterrier se podílel na filmech, jako jsou např. Kurýr, Hulk, nebo akční drama Utržený ze řetězu, kde se seznámil s hercem Morganem Freemanem, kterého obsadil i do hlavní svého nejnovějšího filmu Podfukáři. A jak známo, Morgan Freeman si role pečlivé vybírá. O to větší důvod tento film navštívit.

morg

iluzionista „ve výslužbě“ Morgan Freeman

Vedle Morgana Freemana, v roli už „bývalého iluzionisty“, se ve filmu v rolích hlavní kouzelnické čtyřky objeví charismatický Jesse Eisenberg, Isla Fisher, skvělý Woody Harrelson a Dave Franco. V roli mocného bankéře uvidíte Michaela Caina, který, zdá se, ví o plánech hrdinů víc, než by se na první pohled zdálo. Vyšetřovací tým tvoří sehraná dvojka Mark Ruffalo a jeho „něžná“ posila Mélanie Laurent.

Děj filmu

Film vás zavede do legendárního sálu MGM Grand v Las Vegas, kde probíhá vystoupení skupiny iluzionistů. Ti v průběhu večera pozvou na pódium „náhodně“ zvoleného diváka, který je Francouz a „shodou okolností“ vlastní banku v Paříži. Hlavním číslem a vrcholem celé kouzelnické show bude vyloupení této banky. Na obrazovkách se objeví záběry z bankovních bezpečnostních kamer a pak přijde zlatý hřeb programu: peníze, které před očima diváků zmizí v přímém přenosu na obrazovkách z pařížského sejfu, prší náhle na jejich hlavy ze stropu v sále MGM Grand!
Poté se ukáže, že jejich show nebyla pouze ukázkou špičkové magie a k vyloupení francouzské banky během jejich vystoupení opravdu došlo.

Skvělé herecké obsazení, vizuálně fascinující akce a efekty, a v neposlední řadě originální zápletka, jejíž podstata zůstává divákovi utajena až do velkého finále… to jsou Podfukáři.
A vy si je rozhodně nenechte ujít!

Podfukáři (2013)

Scénář: Ed Solomon, Boaz Yakin, Edward Ricourt
Režie: Louis Leterrier       

plakat

v kinech od 13. června 2013 !

poskytnuté foto: bontonfilm.cz

Reklama