Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódiích a o to více se potýká se svými vnitřními démony. Film se už nyní těší velmi pozitivním ohlasům z celého světa a očekává se, že by mohl mít i několik nominací na Oscara.
Foto: Profimedia.cz
Jedná se o třetí remake stejnojmenného filmu z roku 1937. První remake s Judy Garland a Jamesem Masonem vznikl v roce 1954 a druhý byl natočen v roce 1967 a zahrála si v něm Barbra Streisand po boku Krise Kristoffersona.
Podívejte se na trailer:
Pokud ovládáte angličtinu, můžete si pustit skvělý rozhovor s hlavními herci v britské talk show Grahama Nortona:
A závěrem ještě ukázka z verze s Barbrou Streisand:
Nový komentář
Komentáře
Na film se moc a moc těším.
Už se těším jak ho uvidím.
Lady Gaga umí překvapit, ale toto je doslova šok, a to v tom nejlepším slova smyslu. Moc se těším do kina, tento film si rozhodně nenechám ujít!