64919ad9357d0obrazek.pngZvýrazňovače Pilot FriXion Light Natural Colors v několika jemných pastelových barvách pomohou přehledně zdůraznit to podstatné. A věděli jste, že i zvýrazňovač lze vygumovat? Náplň tvoří „kouzelný“ termosenzitivní inkoust, který po použití gumy na konci zvýrazňovače jednoduše zmizí! Šikovný klínový hrot dovolí úhledné zvýrazňování textu, náčrtky, vybarvování i psaní. Nebojte se barev a objevte jejich kouzlo!
 
6488551ee06fcobrazek.png
Tento nový typ gumovacího pera FriXion Point Clicker od Pilota má vše, aby se stal vaším dalším oblíbeným psacím nástrojem. Sada čtyř barev je uložena v pouzdru ze 100% recyklovaného plastu. Inovativní hrot o průměru 0,5 mm zajistí střední stopu šířky 0,25 mm. Konec pera je osazen gumou pro snadné a rychlé použití.

6488598239815obrazek.pngNa poznámky, soupisy, ale klidně i malůvky, které vás odreagují. K tomu vám skvěle poslouží Bloky Oxford Rec´Up, které jsou hned v několika barvách a vy si můžete vybrat svoji tlumenou pastelovou variantu. Bloky jsou 100% recyklované a i desky jsou ze 20 % tvořeny recyklovanými kelímky od kávy a zbývajících 80 % je běžný recyklovaný papír.
64919a6248369obrazek.png
Tato malá věcička je FriXion guma určená pro fanoušky gumovacích per Pilot FriXion, ale i zvýrazňovače Pilot FriXion. Je to perfektní nástroj, se kterým můžete napsané odstranit a začít znovu.


A jaké jsou naše postřehy:


Vendula

Pilot výrobky mám moc ráda a hojně je používám. Líbí se mi, že je většina z nich gumovatelných, a to včetně zvýrazňovačů. Navíc máte možnost si vybrat šířku hrotu, barvu a vlastně i design. Jsou možná maličkato dražší, ale náplně snadno dostupné v téměř každém papírnictví a mají skvělou kvalitu. Já jsem rozhodně velký fanoušek této značky a i penál mojí dcery je toho důkazem. FriXion Point Clicker ráda doporučím, líbí se mi, v jakých jsou barvách, a dobře se s nimi píše.

64919dabe6582obrazek.png

Kateřina

Vzhledem k tomu, že jsem stará škola a dodnes si píšu poznámky a úkoly na papír, rozhodně se mi psací potřeby hodí a dost je využívám. Novinkou pro mě byly mazatelné fixy s praktickou gumou. Mazatelná pera FriXion Point Clicker znám a využívám je moc ráda, pamatuji si ještě doby zmizíků, které nikdy nefungovaly tak, jak měly. Tato guma, i ta samostatná, vydrží hodně a zvládne smazat snad úplně všechno. Propisky se nerozmazávají, takže se nemusíte bát žádným obtisků. Velké ulehčení nám diářovým tipům, ale i dětem ve školách. A blok s kostičkovaným papírem používám moc ráda na náhodné poznámky, které má práce často vyžaduje.

648980c3bac72obrazek.png

Marta

Pera i fixy Pilot mám ráda už od školních let. Vždycky mě bavilo, jak se dají gumovat. Když jsem byla malá, měli jsme zmizík, který dělal fleky. Vždycky to bylo vidět. Takže tyhle pera, mi přijdou jako zázrak. Jsem nadšená, že existují také fixy. Mají i pěkné barvy. Byla jsem překvapená, že existuje také zvlášť guma, kterou se dají pera Pilot i fixy vygumovat. Hodí se to nejen dětem ve škole, ale i nám třeba v kanceláři. Pilot pera jsou prostě skvělá. Moc dobře se mi s nimi píše. To je další bonus. Takže mě moc potěšilo, že je zase otestujeme.

Nelly 

Bloky miluji, zapisuji si do nich ručně recepty, básničky nebo klidně jenom věci, které je potřeba udělat. Ručně psané texty pro mě mají úplně jiné kouzlo. Pera Pilot jsou mi samozřejmě známá, ale co je pro mě novinkou jsou zvýrazňovače, které se dají „vygumovat“. Ty bych ocenila zejména během studentských let, ale vzhledem k jejich krásným pastelovým barvám je určitě využiji i v kanceláři. Samostatná guma už je jenom třešnička na dortu. FriXion Point Clicker jsou super výrobky.

6489a96a32fefblobid0.png

Reklama