Dobrý den!

Asi dnes budete dostávat samé příspěvky o tom, kde všude ženy-in byly a kde se jim líbilo a kam se rády vracejí a doporučují to i nám, tak Vám napíšu, kde jsem byla a nelíbilo se mi tam.

Bylo to v Itálii! Na netu jsme si před třemi lety našli a zaplatili dovolenou s jakousi neznámou cestovní kanceláří (asi chyba), nebyla drahá, bylo to last minute. Cesta rozhrkaným autobusem v parném červenci nebyla nic moc, ale dala se přežít. Až na místě jsme zjistili, že hrůzostrašné historky o nepovedených dovolených jsou pravdivé. Bylo to otřesné!!

V pokoji plíseň na stěnách, byla vidět i cítit. Postele a ložní povlečení taky nevypadaly příliš vábně. Zdálo se, že jsou zatuchlé a vlhké - celou dobu jsme spali na karimatkách a osuškách, neměla jsem důvěru lehnout si rovnou do postele. V pokoji s námi těch 8 dní přebývala i jakási odporná hmyzí chamraď!

Recepční uměl jen italsky a velmi špatně anglicky (nebo to bravurně předstíral), na naše stížnosti spustil proud italštiny, které jsme nerozuměli ani zbla - možná to byly omluvy, protože pak ještě přidal láhev alkoholu, zřejmě abychom se zpili do němoty a přestali mít řeči. Delegátka, poté, co nám po příjezdu v recepci vysvětlila vše potřebné, zmizela a objevila se až dva dny před odjezdem! Na naše stížnosti řekla, že to netušila, že ji to mrzí (to bych chtěla vidět!), a ať už to ty dva dny vydržíme!

Co taky zbývalo. Jasně, že jsme to vydrželi, když už jsme tam byli. Většinu dne jsme byli venku, chodili po okolí, nebo u moře - i to moře bylo špinavé, rozdíl proti Chorvatsku nebo Řecku propastný. Byla jsem v něm jednou, to se nedalo. Tak aspoň opalovat se a sem tam studená sprcha na pláži, pro osvěžení. Ono studená sprcha a špatný vtip byla celá ta dovolená. A rozhodně neosvěžila. Do Itálie už mě nikdo nedostane!! Teď jezdíme do Řecka a jsme spokojeni.

Mirea


Dobrý den,
díky i za takovýto příspěvek, jen jste měla napsat jméno té kanceláře, aby se jí čtenářky vyhnuly širokým obloukem. Jinak k dnešnímu tématu to beru tak, že jedete do Řecka a máte svatý pokoj. :)

Kam už nepojedete vy? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz.