Okolí Lázní Bohdaneč není zajímavé jen výrobou semtexu. Čtenářka V.poho vás zve k návštěvě Horeckých písků a bohdanečských rybníků - určitě se vám zde bude líbit!

Další pozvánka dorazila od čtenářky V.poho. Podívejte se, jak krásně je u Horeckých písků...


Dobrý den všem,

tentokrát jsem se rozhodla namísto psaní poslat fotku ze sobotního cyklovýletu. To abyste milé ženy-in věděly, že i místa, do kterých byste to neřekly, stojí za výlet.

hp

Fotka je z Horeckých písníků u Lázní Bohdaneč. A pro neznalé mám informaci, že sousedí nejenom s lázněmi, ale z druhé strany jsou jejich bezprostředním sousedem i závody Synthesia a Explosia, které určitě znáte z novin a televizních zpravodajství díky světoznámému „semtexu“ a občasným výbuchům či úniku zplodin.
No, není tady krásně?

Za návštěvu stojí i bohdanečské rybníky. To je od Semtína jen cca o 2 - 3 km dál. Je tu spousta chráněného ptactva, ještěrek apod.

Divila bych se, kdyby se vám tady nelíbilo.
:-)

V.poho

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou kontrolou.

Téma dne 7. května 2012: Kam na výlet

Máte tip, kde strávit zítřejší volný den? Pošlete mi ho jako příspěvek k tématu a poraďte tak ostatním čtenářkám! Za svůj tip, který by měl obsahovat pokud možno všechny důležité informace (například cenu návštěvy objektu atp.) můžete získat pěkný dárek. Jako tip můžete také posílat jednu aktuální fotografii z místa, kam jste vyrazila o tomto či minulém víkendu vy. Tato fotografie však musí být doplněna popisem, dlouhým alespoň jako tento odstavec textu. A jaký že dárek tentokrát můžete získat? Pro dvě přispěvatelky, které pošlou nejzajímavější a nejneotřelejší tip, tu mám dva výletní balíčky obsahující spray Bergasol Bronzage Passion SPF 10 a pro rychlou energii Deli pistáciovou.

Posílejte tedy...

  • Zajímavý tip na výlet
  • Fotku z místa, které jste nedávno navštívila (s popisem)

Tipy zasílejte na e-mailovou adresu redakce do 7. 5. 2012, 15.00 hodin. V předmětu e-mailu nezapomeňte uvést heslo.

deliberg

Reklama