Písnička, která umí přinést zklidnění ve dnech plných shonu - tak popisuje Holubí dům posluchačka Kubabi, která právě tento hit Jirky Schelingera nominovala na nej českou písničku...

Stále posloucháte rádio ŽENA-IN.cz. Právě teď si na jeho vlnách zavzpomínáme na Jirku Schelingera...


Krásný den přeji,

dlouho jsem dnes procházela mnoho skladeb svých oblíbených českých interpretů, kteří mě svým uměním dokážou rozveselit, rozesmutnit, nabudit nebo naopak uklidnit. Bylo těžké vybrat jen jednu jedinou a nejlepší skladbu a nakonec, když už jsem to téměř vzdala, se konečně objevila. Je to píseň, která mě vždy na chvíli zastaví a připomene mi krásné věci, na které již často v tomto shonu zapomínám a za to jí děkuji.

Kubabi

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

Nominace už skončili - písničky již neposílejte! Okolo 17.00 hodiny se můžete těšit na rozsáhlou anketu, kde budete moci vybrat nej českou písničku, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

syoss

Reklama