Ať už to, co jste dostali pod stromeček, není úplně to pravé ořechové, nebo jste byli tradičně obdarováni finančně s tím, že si něco obstaráte sami, v obou případech můžete nyní svůj hlad po kvalitním značkovém zboží uspokojit ve Freeportu – a ještě k tomu za neuvěřitelné ceny.

 

Proč právě Freeport ?

 

Letos se všichni, kdo každoročně míří do obchodů za povánočními slevami, mohou radovat! Ve Freeportu bylo období velkých slev zahájeno již od 19. prosince!

 

Několikanásobné slevy!

 

Freeport, první outletové centrum v Čechách, je znám svými slevami ve výši až 70 %.

Povánoční slevy se ale vztahují na již takto zlevněné značkové zboží.

Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči!

Například sportovní outfit či boty Adidas pořídíte nyní ještě s 50% slevou z již tak nízké outletové ceny!

 

 

Rádi byste si dodatečně pod stromeček pořídili nové jeansy, které nikdy nevyjdou z módy a jsou stále in? Co právě takové z Pepe Jeans s cenou již od 560 Kč?

 

Každá mladá dáma jistě uvítá nějaký originální top, sáčko či sukni od Manga. Mango má nyní v Freeportu 20 až 50 % slevy!

 

Pohodlné boty? To je přece nezbytnost! Co třeba nějaké od Nike či Vagabond? Dostanete je již od neuvěřitelných 400 Kč!

 

 

Navštívíte-li ve Freeportu obchod s kvalitním zbožím od Samsonite, určitě neprohloupíte, neboť právě zde dostanete 3 výrobky za cenu 2! A to by byl hřích u takových tašek a kufříků, jaké nabízí právě Samsonite, nevyužít!

 

Vyrazte tedy do Freeprotu právě teď! Nečekejte! Nikde jinde teď nekoupíte značkovou módu levněji!

 

 

FREEPORT INTERNATIONAL OUTLET 
je prvním outletovým centrem v ČR a je jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě. Návštěvníci mají na výběr z více než 200 světových značek v 65 obchodech. Nikde jinde nekoupíte značkovou módu levněji!

Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou díky unikátnímu obchodnímu systému minimálně o 30 až 50 % nižší než v běžných obchodech. V období speciálních slevových akcí mohou být ceny dokonce až o 70 % nižší. Překvapivě nízkých cen Freeport dosahuje tím, že značkové obchody zde nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí. Jedná se o produkty, které ve svých domovských značkových prodejnách ustoupily nově přicházející kolekci. Pestrá paleta nejen módního zboží nabízeného v outletovém centru Freeport tak obsahuje hodnotné kolekce mezinárodních top návrhářů, které jsou k dispozici za bezkonkurenční ceny.

Freeport garantuje svým zákazníkům nejnižší ceny. Najdete-li stejné zboží, které jste koupili ve Freeportu, za nižší cenu v jiném obchodě v České republice, bude Vám vrácen rozdíl v ceně. Garance platí měsíc ode dne Vašeho nákupu a nevztahuje se na speciální nabídky, výprodeje a nákupy na internetu. Freeport se nachází na hraničním přechodu Hatě u Znojma.

www.freeport.cz

Reklama