egypt

Až 20procentní slevy na letecké zájezdy do Egypta a Tuniska v nadcházející letní sezoně dovolených se rozhodla poskytnout klientům cestovní kancelář Exim Tours. Tyto pětinové slevy oproti původním katalogovým se týkají naprosté většiny hotelů z nabídky největší české cestovní kanceláře ve všech oblíbených egyptských a tuniských letoviscích na pobřežích Středozemního a Rudého moře.

Podle výkonné ředitelky společnosti Romany Slížkové jsou hotely a letoviska v Tunisku a Egyptě plně připravena přijmout turisty. Zvláštní servis je připravený také pro rodiny s dětmi.

Zájemci o dovolené v egyptské Hurghadě, Tabě, Marsa Alamu či Sharm El Sheikhu, nebo v tuniském Hammametu, Sousse, Monastiru, Mahdii i na poloostrově Djerba mohou takto levněji nakupovat už od začátku příštího týdne ve všech prodejních místech Exim Tours nebo prostřednictvím webových stránek zájezdy na celou letní sezonu - tj. od května až do listopadu. S dvacetiprocentní slevou zaplatí např. za 12 dní v luxusním tuniském hotelu na pláži 16 tisíc korun místo původních 20 tisíc. Pětihvězdičkový hotel v Sharm El Sheikhu, který by stál původně na 12 dní téměř 25 tisíc Kč, přijde nyní na 19 a půl tisíce.

egypt

Zajímavé nabídky hledejte na www.eximtours.cz

Reklama