Dnes vstupuje do českých kin nová česká komedie režiséra Karla Janáka 10 pravidel jak sbalit holku. Hlavní roli syna / žáka a otce / učitele si s chutí zahráli Matouš Ruml, hvězda seriálu Comeback a skvělý představitel filmové i divadelní komiky Miroslav Donutil.

Režisér Karel Janák, tvůrce úspěšných komedií Snowboarďáci a Rafťáci natočil novou filmovou komedii 10 pravidel jak sbalit holku, která vstupuje do kin právě dnes, 20. března.

Roli Marka si zahrál Matouš Ruml, populární díky postavě nešiky Lexy ze seriálu Comeback, jako jeho soka uvidíme Jakuba Prachaře, Markovy kamarády hrají Jan Dolanský, Tereza Nvotová a Petr Buchta. Dívku snů ztvárnila Kristína Svarinská a Markova tatínka, tvůrce  vyhlášených 10 pravidel, si s chutí zahrál herec Miroslav Donutil.

rumlll

Otec se synem / Miroslav Donutil s Matoušem Rumlem

Fotogalerie:

Děj filmu

Hlavní hrdina komedie Marek (Matouš Ruml) je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky.

V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, který je úspěšným vydavatelem řady bestsellerů na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky níž by se mu mělo podařit najít cestu k  dívce. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih. Marek pod vedením otce a přátel absolvuje velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Platí ovšem v životě těch 10 zaručených pravidel přesně podle knížek? 

To uvidíte, když se do kina vypravíte. A pokud to není šálek vašeho čaje, možná ho můžete doporučit svým dětem – pokud jim tedy neradíte samy :)

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

plakkkatttt

10 pravidel jak sbalit holku
v kinech od 20. března 2014!

Námět:Cristiano Bortone, Fausto Brizzi
Scénář a režie: Karel Janák
Hrají: Matouš Ruml, Miroslav Donutil, Jakub Prachař, Kristína Svarinská, Tereza Nvotová, Jan Dolanský, Petr Buchta

poskytnutý materiál: www.falcon.cz

Reklama