Baví vás líčení a zajímáte se o nové značky, které se v ČR objeví? Pak vás zajisté potěší, že od dubna 2016 bude Čechách v prodeji značka profesionálního make-upu NYX, nesoucí jméno řecké bohyně noci, symbolu krásy a síly. A krásná a silná bude každá žena, jež NYX vyzkouší a zamiluje si skutečně širokou škálu jeho produktů – nejen na oči, ale i rty, tváře či obočí.

Produkty NYX mají sytě bohaté barevné pigmenty a jsou k dispozici v řadách základních, sezónních a vysoce trendových – v NYX si vybere opravdu každá milovnice líčení, ať už preferuje klasický look nebo ráda zkouší nové věci a experimentuje. Toni KO založila NYX již v roce 1999, dnes se jedná o cenově dostupnou globální značku, která je jako součást portfolia L´Oréal (od roku 2015) na trhu v 70 zemích světa.

nyx

Obliba líčení NYX trhá rekordy

Dědictví  NYX je zakotveno v profesionálním make-up umění, které vzniklo v Los Angeles v roce 1999. Ve městě, kde si lidé plní svoje kreativní sny. Značka byla poprvé představena na make-up veletrzích, kde si postupně vybudovala vztahy s make-up artisty a prostřednictvím doporučení vytvořila vlastní komunitu uživatelek. Těmi jsou jednak zkušené make-up artists, ale i nadšené amatérky, které líčení milují a NYX jim pomáhá v cestě za snem k profesionálnímu líčení a vysněné práci.

Nekonečné množství sytě bohatých barev

17 let od prodeje první, dnes již ikonické, tužky na oči, nabízí dnes NYX téměř 2 000 produktů na oči, rty, tváře, obočí… a to v každé myslitelné barvě a odstínu. Kromě toho má NYX ve svém portfoliu i štětce a další pomůcky, které posouvají líčení na skutečně profesionální úroveň a to v mnoha alternativách.

nyx paletka

stick

nyx rtěnky

Značka zbožňovaná make-up komunitou

Značka NYX vyrostla ve velmi digitální době, kterou charakterizuje prudký nárůst sociálních médií. Právě sociální sítě jsou velmi silnou komunikační platformou pro inspiraci rychle sílící komunity „make-up lovers“. Blogerky a hvězdy Youtube vydávají denně (nejen) za pomoci NYX neskutečné množství tutoriálů, díky kterým si svůj vysněný look vytvoří skutečně každý. Youtuberky mají také svůj podíl na skladbě NYX portfolia. 

Ačkoliv fanynky NYX po celém světě často k NYX produktům přistupují DRAMATICKY ODLIŠNĚ, jedno mají společné: NEZÁVISLOU MYSL, která je spojuje.

Zdroj: L´Oréal

Reklama