Unikátní kombinace přírodních látek: výtažků z listů olivovníku, čistého vitaminu E a pro pokožku nezbytných minerálů navrací suché dětské pokožce její pohádkovou jemnost a hebkost.

 

Tuto kombinaci přírodních látek najdete v nové řadě přírodní dětské kosmetiky JOHNSON´S® Baby SOOTHING NATURALS™.

 

Obsahuje také řadu dalších přírodních látek (rostlinné oleje, výtažky z aloe vera). Naopak neobsahuje umělá barviva a parfemace, které by mohly způsobovat alergie*. Byla vyvinuta ve spolupráci s dětskými lékaři a důkladně testována dermatology.

 

* Neobsahuje žádnou z 26 parfemací, potenciálních alergenů podle Směrnice EU o kosmetických výrobcích 76/768/EEC.

 

Pro koupání použijte koupel nebo mycí gel, které jsou určené pro šetrné mytí suché pokožky. Díky složení „Už ani slzu“ nedráždí citlivé dětské oči. Po koupeli pokožku ošetřete tělovým mlékem nebo intenzivním hydratačním krémem. Přinášejí úlevu již po prvním použití. Rychle se vstřebávající a nemastné složení poskytuje hydrataci po celých 24 hodin.

 

Vysoká účinnost výrobků z řady SOOTHING NATURALS™ byla prokázána klinickou studií – po 1 týdnu používání mycího gelu a tělového mléka (nebo krému) došlo u suché pokožky ke:

  • zmírnění suchosti o 88 %
  • zmírnění zarudnutí o 96 %
  • zmírnění hrubosti o 92 %
  • zvýšení úrovně hydratace o 40 %.

Pro péči o zadeček je z této řady určen krém proti opruzeninám, který chrání před vznikem opruzenin již po prvním použití. Navíc redukuje zarudnutí – klinicky ověřeno. Jedinečné složení krému kombinuje ochranný a protizánětlivý účinek oxidu zinečnatého s hydratační a regenerační schopností přírodních látek.

  

Výrobky jsou vhodné již od novorozeneckého věku. 98 % českých porodnic používá tělové mléko JOHNSON´SÒ Baby SOOTHING NATURALSÔ pro hydrataci pokožky novorozenců.

 

Nejlepší pro děťátko. Nejlepší pro vás.

 

Rady a tipy pro péči o suchou pokožku od předních českých dermatologů a pediatrů najdete na stánkách www.peceodite.cz

Reklama