CorectiaNačala jste nový rok s předsevzetím shodit nechtěná kila a ustálit ručičku váhy na vysněném čísle? Pak věřte, že nejlepší cestou bude úprava životosprávy, menší porce jídla v častějších intervalech, vytrvalost a hlavně pohyb. Nemusíte v boji s kily zůstat sama, vyberte si účinný přípravek z lékárny, který vám s hubnutím pomůže.

Nedržte bláznivé diety, které vám trvalý úbytek váhy stejně nezajistí. Zkuste raději vhodně změnit skladbu svého jídelníčku. Zapomeňte na vánoční přeplněný stůl, na velké porce dobrot a přiťukávání si nejrůznějšími druhy alkoholu. Nastartujete v lednu jiný režim. Snižte příjem tučných a sladkých jídel, zmenšete porce. Jezte pravidelně, večer pak co nejstřídměji.

Vyměňte polehávání u televize za delší procházky, tramvaj za rychlou chůzi, výtah za schody a oprašte sportovní nářadí, přes které doma přehazujete oblečení. Mějte prostě pořád na paměti, že kila dolů nepůjdou bez vašeho přičinění. Stejně důležité jako jíst zdravě, je pravidelně se hýbat. Váš energetický příjem by měl být menší než výdej, takže si zpočátku dvakrát týdně a později nejlépe třikrát v týdnu naplánujte nějakou aktivitu, u které budete v pohybu nejméně půl hodiny. Pohyb, který si vyberete, by vás měl bavit.

CorectiaS hubnutím a zpevňováním postavy vám pomůže kvalitní doplněk stravy, který si bez předpisu koupíte ve vaší lékárně. Jedním z nejúčinnějších přípravků je Corectia C.L.A. TrioActive s chromem a zeleným čajem, který podporuje zeštíhlování, zpevňování a formování postavy. Unikátní kombinace látek, které obsahuje, výrazně napomáhá odbourávat a spalovat tuky při zachování nebo posílení svalové tkáně. Organický chrom v Corectia C.L.A. TrioActive pomáhá optimalizovat hladinu cukru v krvi a omezuje pocit hladu. Přírodní látka C.L.A. (konjugovaná kyselina linolová) podporuje proces zeštíhlování a tvarování postavy. Účinnost obou látek ještě umocňuje výtažek ze zeleného čaje, který podporuje spalování neuloženého tuku.

Corectia C.L.A. TrioActive vám při snižování hmotnosti pomůže udržet rovnováhu mezi svalovou a tukovou hmotou v těle. Navíc snižuje chuť k jídlu a potlačuje pocit hladu, takže pro vás shazování kil bude snazší. Zpevněné a pružné tělo vám ohromně zvedne sebevědomí. Díky pohybu a díky Corectii C.L.A. TrioActive budete mít v kritických partiích brzy o několik centimetrů méně, a to vám báječně nastartuje celý rok.

Doplněk stravy Corectia si můžete objednat v našem e-shopu zde: www.corectia.cz