Velká část kuchařského umění totiž spočívá v tom, že se obklopíte skvělými kuchyňskými pomocníky. A nemyslím tím, že si máte domů pořídit pomocné kuchaře. Postačí profi kuchyňské vybavení. Potten & Pannen – Staněk vám jej teď nabídne ve speciální akci.

Prodejce kvalitního vybavení do kuchyně, firma Potten & Pannen – Staněk, vám ve dnech 12. až 16. 9. 2019 nabízí nákupy s 20% slevou. Díky tomu vám poodhalí tajemství úspěchu šéfkuchařů a dostanete šanci vybavit si i svoji kuchyň konečně stejně dobře jako celebrity. Někdy se nám zdá, že kuchařské hvězdy musí mít roky zkušeností, aby se jim bábovka pokaždé dokonale vyklopila z formy, jejich sníh se našlehal do naprosto dokonale pevné pěny, či se jim výsledek vaření a pečení podařilo tak dokonale naservírovat. Prodejci luxusního kuchyňského vybavení však vědí, že toto umění spočívá často pouze v tom, že vědí, jaké vybavení si pro vaření, servírování a stolování zvolit.

Slevová akce Potten & Pannen – Staněk po dobu pěti zářijových dnů probíhá jak v České republice, tak na Slovensku. Levněji nakoupíte v kamenných prodejnách, ale i v e-shopu.

Zde je pro uplatnění slevy nutné zadat kód akce: CHCISLEVU. Sleva se týká veškerého sortimentu, mimo limitované kolekce Dolce&Gabbbana od Smeg a značek Weber a Veritable.

Máte už pořádný robot? KitchenAid je nepřekonatelným
Pokud po něm už dlouho pošilháváte, aktuální slevová akce je vhodná pro to, abyste se konečně rozhodli. KitchenAid Artisan robot je skutečný Rolls-Royce mezi roboty. Má skvělé funkce i obrovské množství různého příslušenství. Jde o silné kuchyňské roboty, které nezklamou ani při náročnějších kuchařských činnostech. Nepřehlédněte stylové keramické mísy k mixéru. Vhodné jsou pro použití v mixéru a následně do trouby, na plotnu i do mrazáku.

Tyčový mixér by měl být v kuchyni vždy po ruce
Přestože máte kvalitní robot, hodí se mít po ruce vždy rovněž dobře vybavený tyčový mixér. Tyčový mixér Bamix doporučuje Jamie Oliver i Zdeněk Pohlreich. Budete překvapeni, co vše se dá s tímto malým pomocníkem dělat. Jeho součástí může být dokonce food procesor.

Pro zimní období si v Potten & Pannen – Staněk pořiďte třeba i něco k relaxaci
Katalytické aromalampy jsou další skvělou volbou pro nákupy v rámci akce Dny nákupů Potten & Pannen – Staněk. Podle typu zvolené náplně umí tyto lampy dokonale provonět interiér, ale třeba i odehnat komáry. Náplně lze nakoupit skutečně různé. Pokud by vás napadlo tuto užitečnou katalytickou lampu věnovat jako dárek, k dispozici je i dárková sada.
 

Reklama