Plni síly, s jedinečnou muskulaturou a jedinečným ohozem. Dají si tu práci a v tom neskutečném vedru přijedou za Vámi!

Co by tak měli šeptat? Možná si trošku odfrknout a dát Vám najevo zájem, vypustit přebytečnou energii a jít na věc... A vězte, že v rozjezdu jsou dobří!

Tak budou konat železní oři o nastávajícím víkendu 24. a 25. června 2006 v Železničním muzeu Lužná u Rakovníka. Lokomotivy řady 422.0 a 423.0 se sjedou v celé své kráse.

Železní oři jen pro Vás

V sobotu 24. června neváhejte nastoupit v 8h30 na pražském Hlavním nádraží do vlakové soupravy tažené lokomotivou T678.0012 s vozy Bai (v tuto chvíli není podstatné, že Vám tato označení nic neříkají. Podstatné je, zda uděláte radost svým blízkým :-) ).  O dvě hodiny později vystoupíte v Lužné. Bejčkové se budou též činit na trase Lužná u Rakovníka – Rakovník a zpět, Lužná u Rakovníka – milostním a zpět, Lužná – Kolešovice a zpět a Rakovník – Řevničov a zpět. Přesné časy odjezdů a výše jízdného naleznete ZDE .

Podstatnou informací je, že ráno od 8h do 9 h je vstup pro fotografy (za zvýšené vstupné) a od 13 h do 13h40 se budou dmout přítomní železní oři na točně! Ani odpoledne a večer nebudou tito krasavci zahálet a mezi 17h20 a 18h10 pro Vás organizátoři připravili společné rozjezdy parních vlaků v žst. Lužná! V noci pak, mezi 21h30 a 23h30 (za zvýšené vstupné) si můžete parní lokomotivy vyfotit v prostoru rotundy muzea.

V neděli, pro ty, co se nedostali v sobotu, je pro milovníky železnic v muzeu připraven stejně kvalitní program. Ranní ptáčata mohou fotit od 8 h do 9 h a od 14h15 do 15 h se opět koná přehlídka na točně!

Plnou parou vpřed!

O lokomotivách si můžete více přečíst ZDE link, který jsme nalezli pro Vás.

Reklama